Masz pomysł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Bezzwrotna dotacja czeka na Ciebie!

8
1373

Masz pomysł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Bezzwrotna dotacja czeka na Ciebie !
Jesteś osobą po 30 lub 50 roku życia, długotrwale bezrobotną, bez kwalifikacji zawodowych? Zamieszkujesz powiat sztumski, kwidzyński, malborski, nowodworski? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Przystąp do projektu, w którym możesz otrzymać 23.372,00 zł bezzwrotnej dotacji na otworzenie własnej działalności gospodarczej oraz tzw. pomostowe wsparcie finansowe świadczone na Twoją rzecz, jako przedsiębiorcy, na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy w łącznej kwocie 7.200,00 zł

Lokalna Grupa Działania „Kraina Dolnego Powiśla” ogłasza rekrutację do projektu „Trwałe Przedsiębiorstwa Drogą do Sukcesu – Wsparcie Aktywności Zawodowej Mieszkańców Powiatu Kwidzyńskiego, Malborskiego, Nowodworskiego i Sztumskiego”.

Pula środków przeznaczona na dotację wynosi 2.804.640 zł.

Nie zwlekaj ! Skontaktuj się z Lokalną Grupą Działania „Kraina Dolnego Powiśla”
Tel.: 55-276-00-20 e-mail: [email protected]

8
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Paweł KucHahahDotacjaZniesmaczonyuczeń Recent comment authors
lolo
Gość
lolo

W RTI też takie dotacje są. Po co reklamować firmy z Malborka

Uczetnik
Gość
Uczetnik

Proszę o dokładne czytanie ogłoszeń. LGD jest partnerem w projekcie i nikogo tu nie reklamuje a zachęca do skorzystania z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

jan
Gość
jan

Zasady wolnego rynku. Im większa konkurencja tym lepiej dla klienta

uczeń
Gość
uczeń

Ile na tym zarobi kierownictwo LGD w osobie Pani J. Sz.?

Zniesmaczony
Gość
Zniesmaczony

Zamiast się cieszyć, że są projekty, które dają możliwość pozyskania środków na działalność gospodarczą i stworzenie miejsc pracy a co za tym idzie zmniejszenie bezrobocia to ty się zastanawiasz ile zarobi na tym kierownictwo LGD? Ludzie przestańcie tryskać jadem i siać nienawiść wokół siebie bo to jest bardzo słabe.

Dotacja
Gość
Dotacja

Ja skorzystalem z takiej dotacji. Zlozylem formularz i wlasnie przeszedlem pierwszy etap szkolen. Fajna sprawa. Szkolenia ciekawe mozna sie dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć. Teraz już tylko z górki i można działać relizując swoje pomysly i być dla siebie szefem. Uczeń przestań węszyć tylko sam się weź do roboty to może i ty na tym skorzystasz.

Hahah
Gość
Hahah

To ile zarobi pani Jolanta?

Paweł Kuc
Gość
Paweł Kuc

Ciekawe że już wszyscy zapomnieli o :działalności ” Pani Elizabeth jej już niet a jej pomioty zostały.Obecna Pani Burmistrz nieważne czy Pani Jola czy Pani X coś robi dla miasta a czasy św Mikołaja skończyły się już dawno.Tak że uczeń możesz dołączyć do Elizabeth jeżeli ci było tak dobrze .