Centrum budowlane „Blesa”w Sztumie, zaprasza wszystkich do udziału w pikniku który odbędzie się 9 czerwca od godz. 8.00. W trakcie imprezy zostanie oficjalne otwarty ogród pokazowy, połączony z wielkim grillowaniem i mocą zabawy!

Dla uczestników biorących udział w losowaniu, przygotowano 400 nagród min:

Wkrętarki
Wyrzynarki
Narzędzia ogrodowe
Dla uczestników przygotowano darmowego grilla!

Blesa obecna jest na rynku od 1989 roku. Przez lata działalności, staliśmy się liderem pod względem obrotu materiałami budowlanymi, działającym na arenie lokalnej. Do grona naszych klientów, należą wykonawcy, realizujący duże inwestycje, jak i klienci indywidualni, działający w obrębie swoich gospodarstw domowych. Dla naszej firmy, najważniejszy jest zadowolony klient, niezależnie od skali, prowadzonej przez niego inwestycji.

Głównymi determinantami, naszej pozycji rynkowej są:

• nastawienie na kompleksową i terminową realizację potrzeb klienta,

• wykwalifikowany personel, cechujący się wysoką dozą profesjonalizmu,

• bogata gamma produktów, obecnych w naszej ofercie, których głównym wyróżnikiem jest jakość,

• sukcesywnie poszerzana oferta, będąca odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów.

Jesteśmy częścią struktur grupy psb i posiadamy certyfikat rzetelna firma. Za swoją działalność, zostaliśmy uhonorowani prestiżową gazelą biznesu, przyznawaną podmiotą gospodarczym, cechującym się wysoką dynamiką rozwoju.

W 2015 roku, uplasowaliśmy się także, na 95 miejscu w rankingu diamentów Forbesa, dla firm z regionu pomorskiego, wykazujących największy wolumen sprzedaży.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar