Dzierzgoński Ośrodek Kultury proponuje spędzenie Dnia Kobiet na wesoło – tego dnia w auli Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu wystąpi kabaret Czesuaf.

Jak podaje kabaret Czesuaf na swojej stronie internetowej, formacja powstała w 2002 roku. Od tamtego dnia stworzyła kilkanaście autorskich programów kabaretowych, występowała z sukcesami na festiwalach kabaretowych, pojawiała się też na ekranie telewizyjnym. Najbardziej znane programy to „Mowa nienawiści” czy „Schronisko”. Najnowszy program kabaretu Czesuaf nosi tytuł „Rewizyta”.

Najdłuższym stażem w gronie członków kabaretu pochwalić się mogą Tomasz Nowaczyk i Wojciech Kowalczyk, pracujący w nim od roku 2002. Rok później w formacji pojawił się Maciej Morze, od ubiegłego roku w gronie tym jest również Olga Łasak.

Jak sami o sobie piszą – „Czesuaf – doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka.”

Najlepiej o klasie tego kabaretu przekonać się osobiście. Widowisko będzie wystawione 8 marca (czwartek) w auli Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Dzierzgoniu. Bilety w cenie 30 zł nabywać można w sekretariacie Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments