Do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy Miniąt, którzy twierdzą że władze gminy poza remontem drogi, blisko dwa lata temu, nie zrobiły nić żeby ułatwić poruszanie się maszynami rolniczymi po po nowej nawierzchni.

Chodzi o odcinek położony w samym centrum wsi, a właściwie o zjazdy na których niestety, ale nie da się manewrować maszynami. Bo grozi to złamaniem przyczepy lub wywrotką. Jak mówi nam rozmówca, problem mają też autobusy szkolne, które nie mają jak nawrócić.

Mieszkańcy swoje sygnały kierowali do władz gminy, wykonawcy oraz przewodniczącego rady miejskiej. Ten ostatni owszem sprawą się zainteresował jednak po przyjeździe stwierdził że „Mleko się wylało i musicie z tym żyć” Oto co mówią mieszkańcy, którzy chcą pozostać anonimowi.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

18
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
MlodaxyzAnkaxxxFranek Recent comment authors
Anka
Gość
Anka

Mieszkancy Miniąt maja asfalt w calej wsi. Co wcześniejszy soltys zrobił dla swoich mieszkańców za czasów 14letniej kadencji poprzedniego burmistrza. Zbliżają się wybory wiec szuka sie dziury w całym. Wiele ulic w Dzierzgoniu np. Traugutta zazdrości wam mieszkańcom Miniąt takiej drogi.

mieszkaniec bl Plac Wolności 3
Gość
mieszkaniec bl Plac Wolności 3

a jak wyglądają chodniki w Dzierzgoniu to widać pl Wolności 3 zrywa się polbruk całkiem dobry i kładzie nowy z jednej strony bloku a przed wejściem stare duże płyty, z drugiej strony bloku stare płytki tak połamane że nie da się przejść to jest dopiero dobre wydatkowanie pieniędzy z naszych podatków ale tamta strona bloku jest mniej widoczna przed wyborami trzeba pokazać jak to się robi drogę na pokaz przedwyborczy

Senior
Gość
Senior

No tak mają pokleic z różnych materiałów. To pozniej będziecie gadac że brzydko bo polatane.Belkot przedwyborczy te artykuliki

Mania
Gość
Mania

Ta droga została zrobiona w kadencji p.Domanskiej.Ktos słabo jest zorientowany pisząc ,że za kadencji poprzedniego burmistrza.

Mania
Gość
Mania

Ktoś posiada złe informacje na temat tej drogi.Droga została zrobiona w kadencji p.Domańskiej a nie za czasów poprzedniego burmistrza i nie jest w całej wsi.Proszę przyjechać i zobaczyć.

Daro
Gość
Daro

Nie jesteście z Elą to macie!

Kasia
Gość
Kasia

Ludzie Wam nie dogodzi. Zamiast się cieszyć drogą to wy łykacie kit przedwyborczy o maszynach rolniczych hahaha

Anonim
Gość
Anonim

Jest 1000% razy lepiej niż co było wcześniej chociaż można normalnie chodzić A nie jeden nie wielki deszcz i błoto na drodze

nict
Gość
nict

Z tego co kojarzę to droga jest dość wąska i wjazd na posesję może być utrudniony. Mogą jednak mieszkańcy cofnąć wjazd wgłąb posesji i po sprawie, ale
jeżeli można ponarzekać to najlepiej przed wyborami. Wieś typowo chłopska to i nawyk narzekania mają we krwi .

Hihihi
Gość
Hihihi

Ha ha autostrade chce

jarek
Gość
jarek

ciekawe że mieszkańcy miniąt nic z tą drogą nie robili przez 2 lata
ale przed wyborami redaktor jednostronny popierający szewczunów
“pod hasłem niech wróci stare” przedstawi każde kłamstwo
aby oczernić panią burmistrz i p. Przybysza,gdyby mieszkańcy miniąt mówili prawdę nie chcieliby być anonimowi.

Antek
Gość
Antek

Przez 2 lata mieszkancy upominali sie zeby dokonczyc pobocza I zrobic plac manewrowy dla autobosow szkolnych I innych pojazdow.

Franek
Gość
Franek

Ja mojego szefa też proszę 2 lata o podwyżkę i jakoś mnie nie słucha hnnn

xyz
Gość
xyz

Jak się nie podoba mieszkańcom to zwijać asfalt i tyle, gdzie indziej bardziej się przyda.

Mloda
Gość
Mloda

Jestem za zrobili pod siebie nie na całe wsi tylko na koniec wsi dali asfald a od głównej to polami