Po naszej interwencji gmina naprawiła skrzynkę na wzgórzu zamkowym.

5
1634

16 lutego informowaliśmy Państwa o uszkodzonej skrzynce elektrycznej na Wzgórzu Zamkowym w Dzierzgoniu. Jak było można zauważyć na zdjęciach, ktoś dokonał aktu wandalizmu po czym skrzynkę zabezpieczono folią.

Dziś uzyskaliśmy informację że skrzynka została naprawiona, a w niedługim czasie ma zostać zmodernizowana. Jak wyjaśnia nam zastępca burmistrza Wojciech Demko w niedługim czasie zostanie wykonany z cegieł murek który będzie oplatał skrzynkę.

Jeżeli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, posiadasz ciekawe zdjęcie lub temat? Napisz do nas [email protected]

guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
CZK
CZK
2 lat temu

szybka interwencja ,tak powinno być brawo Wy

larum
larum
2 lat temu

Brawo, brawo!!!. Są rzeczy, które można załatwić ” od ręki ” i tak się dzieje za obecnej władzy. Pamiętacie jak długo trzeba było czekać na naprawę uszkodzonego oświetlenia na skwerze.

larum
larum
2 lat temu

Brawo !!!, brawo !!! Pani Burmistrz. Są rzeczy, które można załatwić “od ręki” i tak się dzieje za obecnej władzy np. skwer, kładka. A pamiętacie ile trzeba było czekać na uszkodzone oświetlenie na skwerze w poprzedniej kadencji. Apeluję !!! Dbajmy o nasze wspólne mienie i zwracajmy uwagę osobom, które je niszczą.

gary
gary
2 lat temu

A monitoring, za który zapłaciliśmy pewnie niemałe pieniądze?
A straż miejska, na którą płacimy niemałe pieniądze?

czyścik
czyścik
2 lat temu

Powiem dla porządku wstyd aby szafka elektryczna w tak eksponowanym miejscu była tak brudna. Może osoba tak wrażliwa jak P. Burmistrz sama pomaluje szafkę.