Po naszej interwencji gmina naprawiła skrzynkę na wzgórzu zamkowym.

5
1087

16 lutego informowaliśmy Państwa o uszkodzonej skrzynce elektrycznej na Wzgórzu Zamkowym w Dzierzgoniu. Jak było można zauważyć na zdjęciach, ktoś dokonał aktu wandalizmu po czym skrzynkę zabezpieczono folią.

Dziś uzyskaliśmy informację że skrzynka została naprawiona, a w niedługim czasie ma zostać zmodernizowana. Jak wyjaśnia nam zastępca burmistrza Wojciech Demko w niedługim czasie zostanie wykonany z cegieł murek który będzie oplatał skrzynkę.

Jeżeli jesteś świadkiem jakiegoś ważnego wydarzenia, posiadasz ciekawe zdjęcie lub temat? Napisz do nas [email protected]

5
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
czyścikgarylarumlarumCZK Recent comment authors
CZK
Gość
CZK

szybka interwencja ,tak powinno być brawo Wy

larum
Gość
larum

Brawo, brawo!!!. Są rzeczy, które można załatwić ” od ręki ” i tak się dzieje za obecnej władzy. Pamiętacie jak długo trzeba było czekać na naprawę uszkodzonego oświetlenia na skwerze.

larum
Gość
larum

Brawo !!!, brawo !!! Pani Burmistrz. Są rzeczy, które można załatwić “od ręki” i tak się dzieje za obecnej władzy np. skwer, kładka. A pamiętacie ile trzeba było czekać na uszkodzone oświetlenie na skwerze w poprzedniej kadencji. Apeluję !!! Dbajmy o nasze wspólne mienie i zwracajmy uwagę osobom, które je niszczą.

gary
Gość
gary

A monitoring, za który zapłaciliśmy pewnie niemałe pieniądze?
A straż miejska, na którą płacimy niemałe pieniądze?

czyścik
Gość
czyścik

Powiem dla porządku wstyd aby szafka elektryczna w tak eksponowanym miejscu była tak brudna. Może osoba tak wrażliwa jak P. Burmistrz sama pomaluje szafkę.