[WIDEO] I Integracyjny Bal Karnawałowy dla małych mieszkańców Gminy Dzierzgoń

2
720

I Integracyjny Bal Karnawałowy dla małych mieszkańców Gminy Dzierzgoń zakończył się dużym sukcesem!

Celem balu, było promowanie idei integracji dzieci i młodzieży, nauka budowania solidarności, ale przede wszystkim wspólna zabawa. Nasz wspaniały Bal otworzyła Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu Marta Budzińska oraz Dyrektor Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury Magdalena Grodecka.

Na uczestników czekała moc atrakcji – nie tylko tanecznych Było malowanie twarzy, foto budka, nie zabrakło także małego poczęstunku, było coś zdrowego i miej zdrowego zabawę poprowadzili profesjonalni animatorzy teatru KATARYNKA.

Na zakończenie Pani Burmistrz Jolanta Szewczun zaprosiła wszystkich małych i dużych uczestników tegorocznego balu za rok 🙂 na II Integracyjny Bal Karnawałowy.

Cieszymy się bardzo, że zorganizowany przez Nasz Ośrodek I Integracyjny Bal Karnawałowy dla małych mieszkańców Gminy Dzierzgoń to strzał w dziesiątkę.

Dziękujemy za włożony wkład pracy pracownikom Naszego Ośrodka oraz Pracownikom Dzierzgoński Ośrodek Kultury. Dziękujemy również Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu za udostepnienie Sali Gimnastycznej.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok i będzie nas jeszcze więcej.

MOPS Dzierzgoń

2
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AsiaEdek Recent comment authors
Edek
Gość
Edek

Bardzo fajna impreza! Widać że nowa władza nie mysli tylko o sobie.. 😉

Asia
Gość
Asia

Mądry Burmistrz i miłe imptexy