Od marca brama wjazdowa na cmentarz otwarta w każdą niedzielę.

4
386

Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Dzierzgoniu od marca w każda niedzielę będzie można skorzystać z wjazdu na cmentarz komunalny. Do tej pory takiego udogodnienia dla mieszkańców nie było, pomimo wyraźnych sygnałów do administratora obiektu.

4
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Paweł KucCZKCharonHaron Recent comment authors
Haron
Gość
Haron

Czy w tej sprawie aż trzeba było interwencji Pani radnej Cz. Kurak aby ulżyć starszym mieszkańcom chcącym odwiedzić groby bliskich. Cieszy, że zarządca zareagował na wniosek w/w.

Charon
Gość
Charon

Dzierzgoń! Cmentarz, miejsce zadumy, ciszy… oraz parking. Od kwietnia proponuje parkować pod wejsciem kosciola a w listopadzie na cmentarzu ustawic staragany z jedzeniem. Kiedyś za bezczeszczenie miejsc poswieconych byla ekskomunika no ale trudo wasi bliscy lezacy na cmentarzu sa pewnie dumni, ja jestem bardzo.

CZK
Gość
CZK

charon trzeba otworzyć serce na potrzeby wszystkich ludzi myślę że wejście na cmentarz nie jest dla Ciebie problemem ale proszę się wczuć w siłę osób starszych i zmienisz wtedy zdanie na w/w sprawę

Paweł Kuc
Gość
Paweł Kuc

W końcu wielkie słowa uznania dla Pani Burmistrz a kol.Charon niech się zastanowi co pisze,przykro było patrzeć jak za Elizabeth jeden z mieszkańców szedł na cmentarz po schodach na rękach i nogach a w zębach trzymał kwiaty i znicze.Wstyd że ktoś pełnosprawny pisze takie bzdury.Co do parkingu to od czego mamy Policję i Straż Miejską boją się zajechać na cmentarz i sprawdzić kto parkuje ( kilku mieszkańców nie obowiązują nasze przepisy ) może by trzeba jakiemuś koledze wystawić mandat ale to tylko Dzierzgoń.