Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun odebrała promesy na programy “Senior+” oraz “Maluch+”

5
1362

W dniu dzisiejszym Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun wzięła udział w uroczystym wręczeniu promes w ramach Wieloletnich Programów “Senior+” oraz “Maluch+” na lata 2015 – 2020, które odbyło się w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim.

W ramach w/w programów gmina otrzymała dofinansowanie na utworzenie oraz działalność w roku 2019 Klubu Dziecięcego (Żłobka), utworzenie Dziennego Domu Opieki Senior + oraz dofinansowanie dalszych działań istniejącego już w naszej Gminie Klubu Seniora.

Kwoty uzyskanych dofinansowań to kolejno : 395 323,00 zł dla Klubu Dziecięcego, 288 464,01 zł dla Dziennego Domu oraz 44 352,00 zł dla Klubu Senior +.

Realizacja powyższych inwestycji na terenie gminy znacząco poprawi jakość życia ogromnej grupie mieszkańców.

guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alka
Alka
1 rok temu

No proszę zawsze wiedziałam, że Pani Jola potrafi! Wielkie gratulacje! Jak to dobrze że Pani wygrała te wybory! W przeciwnym wypadku dalej byśmy trwali w tym zastoju a nawet byśmy się uwsteczniali!

Były mieszkaniec
Były mieszkaniec
1 rok temu

No i co można Pani Elizabeth nie tylko urządzać pociotków.Bardzo dobrze się stało że Elizabeth to już niechlubna historia.

Realista
Realista
1 rok temu

Jednak można, jak się chce i się umie. Pani Burmistrz w ciągu trzech miesięcy potrafiła pozyskać ponad 700.000 zł na tak potrzebne inwestycje, spowodowała posprzątanie miasta, co było niemożliwe za poprzedniczki. Brawo Pani Jolu widzę, że Dzierzgoń pod Pani kierownictwem wraca na właściwe tory, z których wypadł na całe cztery lata poprzedniej kadencji. Niech Pani pokaże swoim przeciwnikom jak można pracować na rzecz naszej gminy, bo mnie osobiście nie trzeba przekonywać do Pani osoby. WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM STANOWISKU.

czk
czk
1 rok temu

no i płynie kasa do Dzierzgonia

Asia
Asia
1 rok temu

Moje gratulacje. Pani Burmistrz