Pracowania Hemodynamiki na oddziale kardiologicznym w Sztumie oficjalnie otwarta!

0
552

Wczoraj odbyła się uroczystość otwarcia profesjonalnej Pracowni Hemodynamiki na oddziale kardiologicznym w Szpitalu Polskim w Sztumie. Szpital Powiatowy zapewnia podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną mieszkańcom powiatu sztumskiego i okolic.

W leczeniu pacjentów personel stara podejść się do każdego potrzebującego w sposób indywidualny, aby zapewnić najlepszą możliwą pomoc medyczną – i tak jest tym razem, za sprawą nowoczesnej pracowni która z pewnością pomorze w skutecznym i szybszym ratowaniu ludzkiego życia.

Jak mówi burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun – To niebywałe jak ten oddział się rozwija – doskonale pamiętam jego otwarcie 6 lat temu. Przez te lata personel oddziału udzielił pomocy 7 tysiącom pacjentów – wielu z nich to nasi mieszkańcy. Cieszę się, że Gmina Dzierzgoń ma dostęp do tak profesjonalnej pomocy medycznej szczególnie w tych bardzo trudnych przypadkach. To wszystko pozytywnie wpływa na nasze poczucie bezpieczeństwa – podkreśla.

Uruchomienie pracowni gwarantuje szybkie i skuteczne leczenie w oparciu o obowiązujące standardy postępowania w przypadku Ostrych Zespołów Wieńcowych (OZW).

DODAJ KOMENTARZ:

avatar