Koncert grupy Extazy w Caro w Dzierzgoniu! Kup Bilet!

0
682

W piatek 29 marca w pubie Caro w Dzierzgoniu wystąpi znana grupa disco polo Extazy. Koncert jest idealną propozycją na spędzenie piątkowego wieczoru we dwoje bądź większą grupą przy znanych i lubianych przebojach zespołu.

Planowany występ gwiazdy jest na godz. 23.00. Wejściówka na koncert to jedyne 20 PLN.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 515 997 519.

Zespół EXTAZY powstał w 2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, niegdyś członek formacji STARS, występował z ową grupą przez dobrych kilka lat koncertując w całej Polsce. Z formacją STARS rozstał się w roku 2007, a następnie razem z Damianem Staniszewskim założył grupę pod nazwą MATRIX. W tym okresie powstała znakomita piosenka pt. “Tak jak pierwszy raz”, która osiągnęła ogromny aplauz słuchaczy. MATRIX z przyczyn osobistych zakończył swoją działalność pod koniec roku 2008, a Kamil Chudziński stworzył nowy zespół o nazwie EXTAZY. Rok 2010 był okresem przełomowym dla zespołu. Formacja pracowała nad swoją debiutancką płytą. W tym czasie związała się z Wydawnictwem Muzycznym Poparazii.

11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. “Powiedz powiedz, co cię kręci”. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Mega produkcją okazała się piosenka pt. “Smakować będę cię”, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. Od pierwszego przeboju zaczęły się liczne występy, a popularność grupy wzrasta.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar