W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Zastępcy Burmistrza Wojciecha Demko i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu Katarzyny Przybysz, na temat akcji ratunkowej w szkole przy ul. Zawadzkiego.

Przypomnijmy że wczoraj w wyniku rozpylenia gazu obronnego do szpitala trafiło 5 osób. Władze podsumowały akcję ratunkową w szkole. Oraz przedstawiły plan pomocy dla uczniów, którzy będą zgłaszać problemy, wynikające z zajścia. W szkole od rana obecny jest psycholog szkolny który rozmawia z młodzieżą na temat wczorajszych wydarzeń.

Dwie osoby przebywają dalej w szpitalu.

Jak informuje nas dyrektor szkoły – W szpitalu w Sztumie i Malborku w dalszym ciągu pozostaje dwoje uczniów. Śledztwo w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sztumie, która zabezpieczyła monitoring i będzie szczegółowo wyjaśniać sprawę.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Recent comment authors
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesli chcecie bezpiecznej szkoly to trzeba postawic policje wojsko przy wejsciu i niech sprawdzaja co maja w tornistrach uczniowie A TE WPISY NA FEJSIE OCZERNIANIE PRACOWNIKOW SZKOLY NIE WIEM KTO TO WYPISUJE NIE BEDE KOMENTOWAL TYCH OSOB BO SZKODA TEPIC JEZYKA SZOOOOOOOOOK!!!!!!!!