Konkurs Fotograficzny na Najbardziej Kreatywne Selfie

0
214

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny ogłaszamy KONKURS na Najbardziej Kreatywne Selfie!

Lubisz robić zdjęcia? Zrób sobie! Z selfiestick’a, z ręki, z samowyzwalacza – liczy się pomysł! Zaskocz nas nietuzinkową kreacją, makijażem, “cyknij” selfie w niespodziewanym momencie lub miejscu. Po prostu spraw, by było ciekawie, zgarnij atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sztumie.

Organizatorem konkursu jest Dzierzgoński Ośrodek Kultury. Starosta Powiatu Sztumskiego objął mecenat nad konkursem i ufundował nagrodę główną – voucher na kwotę 500,00 zł do marketu ze sprzętem elektronicznym – aby dalej rozwijać swoją pasję fotografowania.
Zdjęcia w formie elektronicznej i wydrukowane trzeba dostarczyć do Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury do 16 kwietnia. Wernisaż wystawy zdjęć oraz wręczenie nagród odbędzie się 26 kwietnia w hallu wystawowym DOK. Jury konkursowe, w skład którego wchodzą osoby zajmujące się fotografią i kulturą w różnych ośrodkach kulturalnych naszego powiatu, wybiorą 3 najlepsze zdjęcia.

Przyznana zostanie także Nagroda Publiczności dla zdjęcia, które zbierze najwięcej polubień na naszym profilu fejsbukowym.

Regulamin i formularz konkursowy dostępne są na stronie DOK https://www.facebook.com/ dokdzierzgon

DODAJ KOMENTARZ:

avatar