„Nie zmarnuj swojego życia” – Rymcerze w dzierzgońskiej szkole o uzależnieniach.

0
713

6 maja znani polscy raperzy Bęsiu i DJ Jonas odwiedzili dzierzgońską młodzież ze Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w ramach akcji „Nie zmarnuj swojego życia”. Kampania to 90 minutowe, dynamiczne spotkanie dwóch raperów z nastolatkami.

Raperzy w całej Polsce realizują projekt profilaktyczny połączony z koncertem hip – hop’owym z wartościami chrześcijańskimi, uświadamiając młodzież o zagrożeniach płynących z uzależnień. Raperzy przedstawiają własne historie, mini wykłady profilaktyczne oraz muzyka hip-hopowa to doskonały sposób na trudną rozmowę z nastoletnimi uczniami szkół.

Akcja „Nie zmarnuj swojego życia”

Podczas swojego występu Bęsiu i DJ Jonas w freestylowy sposób poruszali problemy uzależnień we współczesnym świecie. Zachęcali do rozwoju swoich możliwości i talentów.

To była dobra lekcja życia dla naszej młodzieży. W nietypowej debacie wzięła udział również burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun, która wyraziła aprobatę dla tego typu działań prewencyjnych w szkołach.

Spotkanie to odbyło się z inicjatywy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dzierzgoniu oraz MOPS w Dzierzgoniu oraz Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar