Przypalona potrawa przyczyną interwencji straży pożarnej w budynku wielorodzinnym w Dzierzgoniu

1
2770

Dziś chwilę po 14.30 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Traugutta w Dzierzgoniu. Z informacji, wynikało że na drugim piętrze budynku mieszkalnego jest silne zadymienie klatki schodowej.

Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy ratowniczo-gaśnicze z Dzierzgonia oraz Sztumu. Po dojeździe pierwszych zastępów ratowniczych, udało zlokalizować się źródło zadymienia.

Była nim spalona zupa w jednym z mieszkań. Działanie straży pożarnej polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, otwarciu okien w mieszkaniu gdzie panowało zadymienie oraz zbadaniu pomieszczeń na obecność gazów szkodliwych.

Na miejsce została również wezwana pomoc medyczna celem przebadania właściciela mieszkania który zgłaszał złe samopoczucie. Ostatecznie poszkodowany nie został zabrany do szpitala.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
zdziwiony Recent comment authors
zdziwiony
Gość
zdziwiony

Dziś 20 maja dyrektor Szkoły Podstawowej w Bągarcie wstawił kraty w okna pokoju nauczycielskiego. Czyżby weszły w życie nowe przepisy??? Może Wincenty boi się, aby mu nauczyciele nie pouciekali ze szkoły, bo jego działania do tego chyba zmierzają!! A może….niebawem zawiśnie kłódka na szkolnych drzwiach, skoro nauczycieli już zakratował jak szpitalu psychiatrycznym…….Może lepiej wymieniłby kilka ławek, albo naprawił drzwi do klas!!!!!!