Gminne Obchody Dnia Dziecka w Dzierzgoniu

9
1587

Na 31 maja w naszej gminie zaplanowano obchody Dnia Dziecka. W ramach imprezy na wzgórze zamkowe przybyły dzieci ze wszystkich placówek szkolnych i przedszkolnych działających na terenie naszej gminy. W programie dla najmłodszych znalazły się takie atrakcje jak zjeżdżalnie dmuchane, trampoliny oraz rożnego rodzaju słodkości. Wszystkie atrakcje zostały sfinansowane dzięki grantowi zdobytemu przez Teatr 3.5, za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Kraina Dolnego Powiśla w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”

Humory uczestnikom dopisywały, bo atrakcji nie brakowało. Słodycze, muzyka, gry i zabawy, upominki z loterii fantowej na temat Unii Europejskiej gdzie każde dziecko otrzymało nagrodę za poprawną odpowiedz oraz po wzgórzu krążyły sympatyczne misie przytulanki. Dużym zainteresowaniem cieszył się Festiwal Kolorów który równo o godz. 16 odbył się pod sceną na Wzgórzu Zamkowym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji!

9
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
xxxTrufelBlexxxszczęśliwa mama Recent comment authors
mama
Gość
mama

impreza super ale o tym nie napisze anonim z info a z nieskoszonej trawa sensacja na całą gminę chociaż trawa nie przeszkadzała w ćwiczeniach dziwi mnie tylko jedno dlaczego dzieciaki z podstawówki maszerowały, w czasie zabaw super zorganizowanych na świeżym powietrzu, do pizzerii

Mm6
Gość
Mm6

Za poprzedniej władzy z obkaszaniem i czystością było o wiele gorzej.

Jestem tu.
Gość
Jestem tu.

Ogólnie fajnie, tylko organizatorzy zapomnieli o tych mniejszych dzieciach – od roku do czterech lub pięciu lat. Nie było dla nich żadnych atrakcji. Jeśli będzie jeszcze kiedyś taka impreza, to warto byłoby wziąć to pod uwagę.

Pracujaca mama
Gość
Pracujaca mama

I znowu wszystko ominelo mamy,ktore z pewnoscia poszlyby w sobote ze swoimi pociechami na taka impreze,bo w tygodniu musza pracowac.

xxx
Gość
xxx

i tu sie nie zgodzę bo impreza trwała przez cały dzień a dzięki temu że była w czasie nauki mogły wziąć udział dzieciaczki z całej gminy a większość mam nie pracuje

Trufel
Gość
Trufel

Większość, to nie znaczy że wszystkie. Pracujący rodzice z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszymi to co “kijek od kaszanki” ?

szczęśliwa mama
Gość
szczęśliwa mama

Super impreza dla dzieci w dniu ich święta. Nie pamiętam aby taką zabawę dla dzieci kiedykolwiek była zorganizowana w naszej gminie. Dobrze, że pomyślano o dzieciach z całej gminy. Brawo organizatorzy: Pani Burmistrz, LGD Kraina Dolnego Powiśla, Dzierzgoński Ośrodek Kultury i oczywiście Teatr 3,5. Ogromne podziękowania dla wymienionych i dla tych, którzy angażowali się w przygotowanie tego szczególnego dnia ku radości naszych pociech.

Ble
Gość
Ble

Na usługach… Bez komentarza

xxx
Gość
xxx

jak wielkie trzeba mieć klapy na oczach żeby porównać sobotnią imprezę biegających dzieci z imprezą piątkową tyle atrakcji w piątek i wata dla dzieci w sobotę kończ pan wstydu oszczędź red z info