Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza.

0
2279
kpp sztum

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji został powiadomiony przez mieszkańca Dzierzgonia o odkryciu przez niego środków odurzających – znajdowały się w garażu, gdzie najczęściej przebywał syn gospodarza.

Na miejsce udał się patrol policji – funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna znalazł foliowy woreczek z białym proszkiem. Ponadto ojciec wyjawił, że syn od kilku dni zachowywał się dziwnie, w chwili powiadomienia policji był bardzo agresywny. Zaniepokojeni rodzice próbowali porozmawiać z synem, lecz on zbywał ich tłumacząc, że nic złego się nie dzieje. Później nie można też było nawiązać z nim logicznego kontaktu.

Młody mieszkaniec Dzierzgonia został przewieziony do szpitala, natomiast ojciec w obecności policjantów przeszukał rzeczy syna, wśród których znalazł woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 130 gramów narkotyku.

Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających i będzie odpowiadał z mocy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar