[WIDEO] Siłownia plenerowa dla mieszkańców Bruku otwarta!

1
576

W Piątek dokonano otwarcia siłowni plenerowej przy szkole Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bruku. Plac aktywności to urządzenia, na których jednocześnie może ćwiczyć kilkanaście osób.

Wszystkie zestawy są wysokiej jakości oraz posiadają niezbędne atesty. Siłownia powstała z dofinansowania dla Stowarzyszenia Razem Dla Bruku z grantu lokalnej Grupy Działania w Dzierzgoniu w kwocie 43.714,73 zł.

Na uroczystość przybyła również burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun, która mocno wspierała i jak mówi kibicowała stowarzyszeniu w realizacji tego projektu. Zaś sami mieszkańcy podkreślają, że taki obiekt przyda się zarówno dla dzieci jak i osób starszych, którzy chętnie będą korzystać z tego typu urządzeń.

Po kilku dniach już widać, że siłownia była dobra inwestycją. Codziennie ktoś tam ćwiczy. Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z tej formy rekreacji!

Grant ufundowany ze środków Lokalnej Grupy Działania „Kraina Dolnego Powiśla” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Hermes Recent comment authors
Hermes
Gość
Hermes

Brawo mieszkańcy Bruku. Tak wszędzie powinna wyglądać współpraca między mieszkańcami a Panią Burmistrz i Panią Dyrektor szkoły, “martwi” mnie jednak to, że siłą napędową tzw. GTW (Grupa Trzymająca Władzę) są tak wspaniałe kobiety a mężczyźni gdzieś się zagubili. Panie Mietku może być Pan spokojny o przyszłość Bruku i być dumnym z dziewczyn, które kontynułują to co Pan rozpoczął.