Jolanta Szewczun w Radzie Rozwoju Obszaru Gospodarczego.

4
1043

Wczoraj odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego województwa pomorskiego i kujawsko- pomorskiego. Rada przedstawia wnioski i opinie w sprawach prowadzenia działalności gospodarczej oraz proponuje kierunki działań na rzecz poprawy otoczenia przedsiębiorstw i rozwoju społeczno- gospodarczego w obszarze jej działania.


Wielkim wyróżnieniem i uznaniem mojej dotychczasowej działalności w obszarze przedsiębiorczości jest powołanie mnie , na najbliższe trzy lata, do składu Rady. Jako jedyny przedstawiciel powiatu sztumskiego w składzie Rady, będę jej służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w rozwoju zarówno powiatu jak i województwa.

4
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
geologooO..X1 mirekEkolog Recent comment authors
Ekolog
Gość
Ekolog

Proponuje zajac sie ludzmi ktorzy bez opamietania podlewaja ogrodki i trawniki z weza teraz jest upal i wode nalezy oszczedzac a za tak nie odpowiedzialne zachowanie grozi 500 zlotych kary proponuje by zajac sie tymi osobami w domiach jednorodzinych za rynkiem i sprawdzenie czy nie kreca licznikow bo to nie pojete by tak nie szanowac wody.

ooO..
Gość
ooO..

Krzysztof, “kończ waść, wstydu oszczędź”
Weź się chłopie do roboty a nie bzdurami się zajmujesz.

geolog
Gość
geolog

TE Ekolog o co ci chodzi o wodę , czy chcesz kogoś podpie…..ć ?
Przejdz się po osiedlu i popytaj o to podlewanie to ludzi ci opowiedzą

X1 mirek
Gość
X1 mirek

Nie no brawo. Pani Jolanta znowu da dotację synowi. Resztę rozda znajomym “biznesmenom” z Dzierzgonia i okolic. Ta baba dla pieniędzy zrobi wszystko. Samorządowcy sztumscy już się na tej pani poznali jak przed wyborami do rady po powiatu pomagali jej budować pozycję a ona w ostatniej chwili dogadała się z opcją przeciwna i wystartowała z innym komitetem. Sprzedajne babsko bez honoru.