Malbork. Pies zwisał z okna na smyczy. Policja wyjaśnia sprawę!

0
1259

We wtorek (18 czerwca) ok. godz. 16 doszło w Malborku do interwencji straży pożarnej i policji w sprawie zwisającego z okna na smyczy psa. Do tego skandalicznego zdarzenia doszło w jednym z bloków mieszkalnych w Malborku. Świadkowie zdarzenia natychmiast poinformowali straż pożarną i policję o zaistniałej sytuacji.

Według relacji świadków, na pierwszym piętrze jednej z kamienic przy ul. Grunwaldzkiej zobaczył zwisającego na smyczy psa i wciągającego go do mieszkania mężczyznę. Jak informują strażacy – Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że z okna zwisa pies. Gdy strażacy pojawili się na miejscu, pies został wciągnięty do środka, okoliczności tego zdarzenia wyjaśniać będzie policja.

Zgłoszenie w tej sprawie otrzymali też policjanci, którzy wszczęli postępowanie wyjaśniające.

Jak informuje Malborski Portal Na Plus – ze wstępnych informacji wynika, że w mieszkaniu były dwa psy, w tym jedna suczka, która miała cieczkę. Właściciel chcąc odseparować psa od suczki miał przywiązać go w mieszkaniu. Mężczyzna potem miał wyjść na chwilę z mieszkania, a w tym czasie pies znalazł się za oknem. Gdy mieszkaniec się o tym dowiedział, pobiegł wciągnąć psa do mieszkania. Pies żyje – informuje mł. asp. Sylwia Kowalewska, rzecznik malborskiej policji. – Policjanci będą weryfikowali te informacje i wszczęli postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar