Poprawi się stan DW 517 Górki-Stary Targ? Jest kilometr nowego asfaltu.

0
723

Od kilku dni na trasie Górki-Stary Targ trwają prace związane z wylaniem nowego asfaltu. Wielokrotnie mieszkańcy gminy Stary Targ apelowali o naprawę stanu drogi. Przypomnijmy że zarządcą odcinka jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku. Który wielokrotnie był informowany o stanie swojej drogi. Do tej pory główne naprawy polegały na łataniu wymienionego odcinka.

18 czerwca Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego Józef Sarnowski opublikował na swoim profilu społecznościowym informację o remoncie drogi, jak zapowiedział dołoży wszelkich starań by prace związane z polepszeniem stanu technicznego drogi na trasie Górki-Stary Targ weszły w kolejną fazę. O co będzie zabiegał w sejmiku Województwa Pomorskiego.

Mieszkańców na pewno cieszy fakt że po tylu latach udało się chodź kawałek drogi pokryć nowym asfaltem. Jednak jeden mały remont ok. 1 km, nie zmienia całokształtu. Z tego powodu mieszkańcy zwrócili się do nas by dowiedzieć się co dalej? Czy będzie kontynuacja? Jeżeli tak to kiedy?

Jak tylko uzyskamy odpowiedz od zarządcy, od razu się z Państwem nią podzielimy!

DODAJ KOMENTARZ:

avatar