Nieznani sprawcy obrzucili drzwi kościoła jajkami.

5
2383

Wczoraj w czasie jednego z nabożeństw ks. Proboszcz Mariusz Klimkowski, poinformował wiernych o haniebnym fakcie wymazania wejścia do kościoła jajkami. Całe zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

Do tej pory nie udało ustalić się sprawców tego zdarzenia. Całe zajście zostanie potraktowane jako wybryk chuligański, jednak wielu wiernych obwinia tym faktem młodzież która aktualnie ma wakacje i najzwyczajniej się nudzi.

Wszyscy są zszokowani, że ktoś na terenie naszego miasta mógł dopuścić się takiego czynu. Mówią krótko – to skandal! W dniu dzisiejszym Ks. Mariusz Klimkowski ma powiadomić o całym zajściu policję, która z pewnością będzie wyjaśniać całą sytuację.

Przypomnijmy że tego typu występki są karane, jeżeli uda się ustalić osobę która dopuściła się tego czynu, może ona odpowiedzieć za to karnie. Wszystko jest zależne od tego co ustali policja i jaki czyn przypiszą winowajcy.

Do sprawy na pewno powrócimy!

5
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KielnerciekawykkkkciekawyMieszkaniec Recent comment authors
Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Odrazu młodzierz…

ciekawy
Gość
ciekawy

Trochę nietaktowne założenie, że to młodzież. Z tego artykułu wynika, że 1 listopada ustawiamy wężyk pod posterunkiem i zgłaszamy dzieciaki, które mąką, ketchupem i jajkami obrzucają drzwi mieszkań gdzie nie dostały cukierków. W dobie filmu Sekielskich to mógłbym każdy. Upośledzenie środowiskowe i głupota nie ma wieku.

kkkk
Gość
kkkk

Uważasz ze 1 Listopada jak opisujesz obrzucanie mieszkań mąką itd to normalne jest to zwykły bandytyzm ja uważam że sprawcy tego incydentu powinni zostać surowo ukarani tak właśnie wygląda brak surowego prawa w kraju. Nie wiem czy to młodzież myślę że to zostanie wykryte jednak można stwierdzić jedno teraz młodzież nie ma dyscypliny panuje tylko bezstresowe wychowywanie a rodzice może pominę ten wątek brak słów.

ciekawy
Gość
ciekawy

O nie nie! Źle się zrozumieliśmy. W żaden sposób nie popieram aktu wandalizmu. Dałem przykład, że małe dzieci obrzucaja domy jajkami i wszyscy mają to gdzieś bo to zabawa. Te jajka mogą być też wina dorosłych którzy na fali obecnego trendu w głupi sposób wyrażają swoje niezadowolenie. To nie wina bezstresowo wychowania a braku wychowania. Zdziwił mnie fakt tak pochopnie wydanego werdyktu kto jest winny.

Kielner
Gość
Kielner

Czemu piszesz od razu sprawca. A może wandal