Śmiertelny wypadek na trasie Malbork-Nowy Dwór Gdański.

0
4587

Jak informuje Portal na plus. W dniu dzisiejszym doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 55 między Malborkiem i Nowym Dworem Gdańskim. Na wysokości miejscowości Kamionka doszło do zderzenia czołowego volkswagena passata z autokarem. W wyniku wypadku zginął 39-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło ok. godz. 8.27. Wtedy zgłoszenie dotarło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Malborku. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej z Malborka oraz strażacy ochotnicy z Lasowic Wielkich i Stogów.

– Na miejscu wypadku zastaliśmy autokar z 55 osobami oraz samochód passat B4 na nowodworskich numerach rejestracyjnych. Samochód po uderzeniu w autokar uderzył jeszcze w przepust drogowy. Strażacy w celu uwolnienia poszkodowanego musieli uzyć specjalistycznego sprzętu kierowca został uwolniony z samochodu i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Przybyły na miejsce lekarz niestety stwierdził zgon 39-latka.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że do zderzenia dwóch samochodów doszło czołowo. Volkswagen passat jechał w kierunku Malborka, a autokar zmierzał nad morze. Trwają dalsze czynności wyjaśniające.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar