Ewelina Lisowska gwiazdą sobotniego wieczoru na Dniach Dzierzgonia!

4
1847

Drugi dzień święta naszego miasta upłynął pod znakiem prezentacji taneczno-wokalnych grup działających przy dzierzgońskim ośrodku kultury oraz swoje pięć minut miała młodzież ze Szkoły im. Świętego Wojciecha w Bągarcie prowadzona przez nauczyciela tej szkoły Władysława Szewczuna.

Blok koncertowy otworzyła grupa Wajzy, która po raz kolejny przygotowała dzierzgońską publikę na dawkę pozytywnej energii. Kolejna formacją która zagościła na dzierzgońskiej scenie była grupa Reggaeside to grupa przyjaciół, którzy poświęcają czas swojej pasji, doskonaląc warsztat i aranżując utwory zgodnie z własnymi pomysłami i nowoczesnymi trendami. Miks gatunków muzycznych i energetyczny charakter utworów sprawiają, że docierają do wielopokoleniowego grona odbiorców, co udowodnili w czasie sobotniego występu.

Niewątpliwie gwiazdą wieczoru była Ewelina Lisowska, która z pewnością podbiła serca mieszkańców Dzierzgonia dając świetny koncert. Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dni Dzierzgonia na naszej stronie!

4
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Adampoldekdzierzgoniaktedy Recent comment authors
tedy
Gość
tedy

To są imprezy a nie jakieś baby z garami ze średniowiecza grające disco polo. zmienić jeszcze dwórke z doku i bd gitara. A swoja droga ciekawi mnie radny murawski i jego targ owocowy, ciekawe czy wystawia paragon? Może warto zająć tym skarbówkę!?

dzierzgoniak
Gość
dzierzgoniak

a te papierosy sprzedawane młodym na sztuki po zawyżonej cenie to gdzie Dni Dzierzgonia w tym roku superanckie i burmistrz nie przebierała się w średniowieczne kiecki ależ była moc, co widać po tłumach ludzi,i tak trzymać brawo Wy

Adam
Gość
Adam

rok temu była godna rocznica 730 lat Dzierzgonia, to sie przebierali i to było super

poldek
Gość
poldek

A cóż to za nagonka na Pana Murawskiego czyżby był nie wygodny dla kogoś?.Czy ktoś się boi jego?.