Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun podsumowuje inwestycje

8
2191

Czas letni to wzmożony okres remontowo-budowlany, w wielu miejscach można zaobserwować toczące się remonty dróg lub ścieżek pieszo-rowerowych. W naszej gminie wymarzonej drogi doczekali się mieszkańcy Nowin, którzy przez kilka lat poruszali się po zniszczonej drodze wyłożonej płytami jumbo.

Powody do zadowolenia mają również mieszkańcy Jeziorna, gdzie gmina postanowiła wybudować chodnik oraz boisko. Przy wsparciu lokalnej społeczności zostaną również wykonane nasadzenia krzewów.

W gminie Dzierzgoń w ostatnim czasie dużo się dzieje, o wszystkich inwestycjach prowadzonych na terenie gminy Dzierzgoń opowiedziała Jolanta Szewczun, burmistrz Dzierzgonia

8
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
xxxJanKlaudiuszdzierzgoniakdzierzgoniak Recent comment authors
Leonidas
Gość
Leonidas

Brawo Pani Burmistrz ! Jednak można ! . Szkoda tylko straconych dla gminy lat 2014 – 2019, których trudno będzie nadrobić. Przy Pani energii i obserwując Pani pracę wierzę, że nadszedł dobry okres dla mieszkańców gminy Dzierzgoń. Nie wiem czy to jest prawda, ale słyszałem, że dzięki Pani udało się pozyskać środki zewnętrzne w kwocie 7.000.000 zł na drogi gminne.

Kajka
Gość
Kajka

Co za brednie przez ten czas ile jest Burmistrzem przygotowała projekty , przetargi i uzgodnienia tylko laik tak uważa normalny wie że potrzebny jest czas . Spija piankę po kimś kto to wcześniej przygotował !!

Kajka
Gość
Kajka

Czy to NAPEWNE zasługa Pani Burmistrz ?? Każdy wie że wszystkie inwestycje były wczesniej uzgodnione i były przetargi a Burmistrz spija piankę którą ktoś kiedyś przygotował 😞😞 TO czym sie chwali . Za.
2-3 lata niech pokaże co ONA zrobiła !!

dzierzgoniak
Gość
dzierzgoniak

czy Ty się słyszysz spija na pewno dług ADM, projekt na żłobek w przedszkolu, remiza do remontu,schody do kościoła, po których nie da się chodzić i jeszcze ze skarpy woda płynie do piwnic konieczność przeniesienia dzieci na Zawadzkiego bo na Krzywej mimo remontu, ze względów bezpieczeństwa, nie mogą przebywać dzieci przedszkolne,targowisko to już całkiem niewypał handlarze ustawjają się wkoło placu Ul Taugutta to ładne zdjęcie przed wyborami .nowa Burmistrz musi z tym sobie poradzić i wypić to piwo ale bez pianki , a jeszcze te długi z pod dywanu spłacić ,Adm ok miliona ,Rychliki 450 tyś, taką piankę zastała i… Czytaj więcej »

dzierzgoniak
Gość
dzierzgoniak

zapomniałem jeszcze o całkowitej dewastacji skwerku i fontanny, która w tym roku działa po długiej niiebytności otwórz Kajka oczy i spójrz realnie bez bicia piany

Klaudiusz
Gość
Klaudiusz

Całkowicie zgadzam się z dzierzgoniakiem. Chciałbym wspomnieć o ulicy Traugutta i przypomnieć, że rzeczywiście poprzednia władza wskazała powiatowi tą drogę do remontu na koszt powiatu (droga powiatowa ), a zakres remontu miał obejmować tylko remont jezdni i chodnika. Obecna Pani Burmistrz podjęła decyzję o budowie parkingów i spowodowała, że ta ulica stała się najładniejszą ulicą w Dzierzgoniu i rozwiązała na tej ulicy problem z parkowaniem pojazdów ( na ulicy Traugutta nie było żadnego miejsca parkingowego ). Naszą gminę nie stać na bylejakość i dlatego gratuluję Pani Joli podjęcie w/w decyzji. Odniosę się jeszcze do wypowiedzi Kajki: jak nie masz wiedzy,… Czytaj więcej »

Jan
Gość
Jan

A mnie bardzo interesuje jakim osobą są umarzane podatki od nieruchomości bo albo płacą wszyscy albo nie płaci nikt a z tego co wiem to osoby które maja pieniądze podatki im są umarzane. To jest sprawiedliwość, następne kiedy tańsza woda dla seniorów.

xxx
Gość
xxx

nie wiem skąd wiadomość o umorzonych podatkach bo gdybac każdy może, kadencja burmistrza dopiero się zaczeła a już tyle dobrego poczekajmy na cenę wody bo w ubiegłym roku ustalona cena przez wody polskie której nie zakwestionowała poprzednia burmistrz, a później była zdziwiona jej ceną obowiązuje przez 3 lata Janie najpierw wiedza a później pisanie bo teraz piszesz dyrdymały