Trwa remont drogi wojewódzkiej nr 527 na odcinku Dzierzgoń-Pachoły.

4
1544

Z lekkim opóźnieniem ale ruszył, remont drogi wojewódzkiej nr 527 z Dzierzgonia do Pachoł. Jak już informowaliśmy Państwa ten odcinek drogi w kierunku Rychlik nie nadawał się do jazdy samochodem. Mieszkańcy wielokrotnie apelowali do władz gminy jak również województwa o szybką naprawę odcinka.

Dziś prezentujemy Państwu zdjęcia z postępu prac remontowych na wspomnianym odcinku drogi.

W chwili obecnej został wylany jeden odcinek pasa nawierzchnią asfaltową. Prace trwają w najlepsze, więc należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

4
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AaaaatomyJonaszTony_Kapusta Recent comment authors
Tony_Kapusta
Gość
Tony_Kapusta

Ela 4 lata biegała razem z Leszkiem i co? i nic nie udało się zrobić. Po za zdjęciami. A Tu rok i proszę. Ma ktoś jeszcze pytanie jak działa nasza władza? Brawo Wy!

tomy
Gość
tomy

Nowa władza to do tego grosza nie dołożyła, dokumentacja była zrobiona za Eli i Leszka. Mam pytanie czy nowa władza rozliczyła się za pożar na Os. Westerplatte?

Jonasz
Gość
Jonasz

Oj! dzieje się w tym Dzierzgoniu. Tyle pozytywnych inwestycji i pomysłów Pani Burmistrz powoduje, że nasze miasto pięknieje i to w krótkim czasie. Szkoda tylko lat straconych 2014-2015.

Aaaaa
Gość
Aaaaa

Czy ta droga będzie tak wysokiej jakości jak droga z Litewek do Moran ? Hi hi hi. Z tego co pamiętam, to robiona była przed 2014 rokiem?