[WIDEO] Mąż zamordował żonę na klatce schodowej. Prokuratura wszczyna dochodzenie.

1
11476

AKTUALIZACJA godz. 16.39

W dniu dzisiejszym na jednym z osiedli w Sztumie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta w wieku ok. 30 lat. Z nieoficjalnych informacji jakie udało nam się zdobyć na miejscu zdarzenia, do całej sytuacji miało dojść w okolicach godziny 12.00.

Mężczyzna, mąż kobiety z nieznanych przyczyn zaatakował 30-latkę na klatce schodowej, raniąc ją ostrym narzędziem. Po mimo reanimacji przybyłych na miejsce ratowników medycznych kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Na policję zgłosił się 33 – letni mężczyzna, mąż kobiety, który dokonał zabójstwa. Został zatrzymany. Policja pod nadzorem prokuratora obecnego na miejscu prowadzi intensywne działania dla wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Zatrzymany mężczyzna to mąż kobiety. Nie został jeszcze przesłuchany, z powodu stanu zdrowia.

Ma obrażenia rąk, prawdopodobnie zadał je sobie sam. Podejrzany przebywa obecnie w asyście policji w szpitalu gdzie poddawany jest badaniom. Na tym etapie śledztwa nie można jeszcze podać, jakie mogły być przyczyny zabójstwa. Nic nie wskazuje w tej chwili, by w zdarzeniu miały brać udział jeszcze inne osoby.

Pisaliśmy wcześniej…

W dniu dzisiejszym na jednym z osiedli w Sztumie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta w wieku ok. 30 lat.

Z nieoficjalnych informacji jakie udało nam się zdobyć na miejscu zdarzenia, do całej sytuacji miało dojść w okolicach godziny 12.00. Mężczyzna z nieznanych przyczyn zaatakował kobietę na klatce schodowej, raniąc ją ostrym narzędziem. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora z Kwidzyna. W chwili obecnej wykonywane są oględziny miejsca zdarzenia. Jak wynika z naszych ustaleń po dokonaniu ataku na żonę, mężczyzna próbował odebrać sobie życie. W chwili obecnej przebywa w szpitalu pod nadzorem policji.

Więcej informacji na temat tego zdarzenia wkrótce.

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Gazeta
Gazeta
1 rok temu

Ciekawe z kad czerpaliscie informacje śmiechu warte….