Rozwód przyczyną tragedii w Sztumie? Trwa intensywne śledztwo w sprawie zabójstwa.

6
3350

Trwa intensywne śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety, do którego doszło w środę w południe w jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Spokojnej w Sztumie. Sprawca został zatrzymany.

Na tym etapie śledztwa trudno liczyć na szczegółowe informacje ze strony prokuratury, przede wszystkim z uwagi na dobro dochodzenia. Przypomnijmy: około godziny 12. na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Spokojnej 33 – letni mężczyzna zaatakował ostrym narzędziem (najprawdopodobniej nożem) swoją 30 – letnią żonę. Miał jej zadać cztery ciosy i oddalił się. Kobietę znaleźli mieszkańcy, mimo natychmiastowej akcji ratowników medycznych nie udało się jej uratować. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia zgłosił się na policję. Wczoraj nie został przesłuchany z powodu obrażeń – miał je na nadgarstkach.

Prokurator rejonowy w Kwidzynie Tomasz Trzeciak informował o intensywnym dochodzeniu, prowadzonym przez policję pod nadzorem prokuratury.

Prawdopodobnie dziś sprawca zabójstwa zostanie przesłuchany i postawione mu zostaną zarzuty. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że w małżeństwie tym nie działo się dobrze, założona została tzw. Niebieska Karta z powodu stosowania przemocy przez mężczyznę. W dniu zabójstwa miał otrzymać pozew rozwodowy. Małżonkowie mieli dwoje dzieci.

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ktos
ktos
1 rok temu

BZDURA

mała
mała
1 rok temu
Reply to  ktos

też tak myślę że to nie była przyczyna ludzie po 30 latach się rozwodza i się nie zabijaja

mała
mała
1 rok temu

gdzie byliście sąsiedzi w tym czasie dlaczego nikt nie zareagował.

Smutna
Smutna
1 rok temu

Właśnie gdzie byli wtedy sąsiedzi musiała krzyczeć masakra poprostu

sasiad
sasiad
1 rok temu
Reply to  Smutna

skoro to sie wydarzylo kolo poludnia to zapewne w pracy

Uop
Uop
1 rok temu

Co jeszcze nie umorzyli? Dziwne, przecież tylko to potrafią.
Kondolencje dla rodziny