Prowadził pod wpływem narkotyków? Policyjny test dodatni.

9
2564

Jak już informowaliśmy Państwa w dniu wczorajszym około godz. 13 na trasie Żuławka Sztumska- Bukowo doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia kierowca jednego z nich został zabrany do szpitala w Grudziądzu z obrażeniami ciała.

Jak wyjaśnia nam rzecznik prasowy sztumskiej jednostki policji asp. Karolina Gastoł-Zawicka, 34-letni mieszkaniec Żuławki Sztumskiej, nie dostosował prędkości do warunków drogowych czym doprowadził do zderzenia się z samochodem osobowym marki renault. Pracujący na miejscu policjanci przebadali 34-latka, sprawcę wypadku na obecność alkoholu we krwi. Badanie nie wykazało że kierowca był pijany. Jednak mundurowi zrobili również kierowcy test na obecność narkotyków i wynik okazał się dodatni.

Na potrzebę dalszych czynności została pobrana również krew, w celu stwierdzenia dokładności pod wpływem jakich środków odurzających znajdował się kierowca. Sprawa z pewnością znajdzie swój finał w sądzie. Na miejscu policjanci zabezpieczali ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną.

Sądząc po tym jak wyglądają pojazdy, można domniemać, że kierowca srebrnego hyundaia poruszał się ze znaczą prędkością. O dalszych losach kierowcy zadecyduje prokurator.

9
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
WersapasapaSmutnasapa Recent comment authors
Marzena
Gość
Marzena

Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury!

sapa
Gość
sapa

Marzenka wyluzuj 🙂

Smutna
Gość
Smutna

Smutna, jest wynik badania że szpitala, odmienny od tych policyjnych, Jak to możliwe?

sapa
Gość
sapa

policja na miejscu nie bada krwi

Antek & Sasiad13
Gość
Antek & Sasiad13

HAHAHAH !! A jednak !!!! Cpun yebany
– cała ta chołota !!!! Ojciec 2 dzieci !!!! Gdzie odpowiedzialność ???? A co gdyby pozbył życia kogoś innego ??
Yebaaaaana FAJa !!!!!

– zajeeeeebac !!!!!

Wer
Gość
Wer

(Pozbawił) !!! jak ktoś piszę komentarze to z zrozumieniem i się nie pozbywa życia a pozbawia ale nie dziwię się czas wrócić do szkoły i tu nie bronie sprawcy wypadku ale ludzie jak ktoś chce coś skomentować to napisz to sensownie 🙂

sapa
Gość
sapa

jak już coś Wer do “ze zrozumieniem” 🙂

Wer
Gość
Wer

spa Ze zrozumieniem 🙂 masz rację uciekło mi (ze) pozdrawiam

...
Gość
...

Odwagi za grosz, wypisywać takie bzdurne komentarze. Najpierw spójrzcie na siebie i może jaki wy przykład dajecie swoim dzieciom. Plotami się karmić! Za grosz szacunku! Za grosz kultury! Widać, że zwykle wieśniaki.
Sami pewnie macie zaćpane mordy! A najgorszą chołotą jesteście Wy!