Niedzielna Przebieżka Przełajowa w Miniętach

1
513

W niedzielę w miejscowości Minięta przy bardzo pięknej pogodzie odbył się piknik biegowy w scenerii lasów i stawów po żwirowych. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 4 km. Organizatorem wydarzenia była Sekcja Lekkoatletyczna DKS Powiśle Dzierzgoń, która od kilku miesięcy intensywnie trenuje w Dzierzgoniu i zbiera czołowe lokaty w zawodach biegowych.

Po przebiesce można było skosztować ciepłą grochówkę, bigos z kuchni polowej a tak że kiełbasę z grilla, smażoną rybkę, wata, popcorn. Stowarzyszenie Razem dla Bruku przygotowało domowej roboty chleb ze smalcem i ogórkiem oraz wypieki domowe. Na uczestników czekała również lemoniada robiona ze świeżych owoców przez PCPR w Sztumie. Burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun obdarowała najmłodsze dzieci słodkościami.

Nie mogło zabraknąć konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych zorganizowanych przez RTI Dzierzgoń i KRUS w Sztumie. Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji pikniku Gmina Dzierzgoń – Pani Burmistrz Jolanta Szewczun, Sołectwu Minięta – Mariusz Wiśniewski, Mirosława Polak Wiśniewska,M- Fish – Marcin Bochra, Jolanta Bochra, Świetlica Wiejska w Miniętach – Edyta Małż, PCPR w Sztumie – Ewelina Łęgowska, Sławomir Subocz, RTI – Sławomir Erber, Stowarzyszenie Razem dla Bruku – Karolina Skowrońska, Barbara Chwesiuk, Magdalena Trzaska, KRUS Sztum, Masarnictwo Sinko – Joanna Okulska, Ryszard Świder za muzykę i konferansjerkę a w szczególności przybyłym gościom za mile spędzony czas.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tylko Recent comment authors
Tylko
Gość
Tylko

Same celebryty.tylko się lansowac