[WIDEO]Sąsiad miał brutalnie zgwałcić 3-letnią dziewczynkę. Są zarzuty dla 54-latka. Grozi mu 15 lat wiezienia.

5
3956

W Poniedziałek informowaliśmy Państwa o dramacie jaki rozegrał się w jednej z miejscowości w Gminie Stary Targ. 3-letnia dziewczynka miała być molestowana seksualnie przez 54-letniego mężczyznę. Matka dziewczynki zgłosiła fakt w poniedziałek na policję. Mundurowi sztumskiej policji ustalili tożsamość 54-latka jeszcze w poniedziałek i dokonali zatrzymania podejrzanego.

W dniu dzisiejszym 54-latek został doprowadzony do prokuratury w Kwidzynie w celu przesłuchania i postawienia zarzutów. W grę wchodzi doprowadzenie małoletniej do tak zwanej innej czynności seksualnej lub zgwałcenie.

Pokrzywdzona została już przebadana przez lekarza, który wydał opinię na temat obrażeń dziewczynki. Jest ona pod opieką psychologa.

15 lat więzienia..

Podejrzany w chwili zatrzymania miał dwa promile alkoholu w organizmie. Zebrane dotychczas dowody dały podstawę do przedstawienia zarzutów podejrzanemu. Śledczy już przygotowują wniosek o tymczasowe aresztowanie 54-latka. Mężczyzna do winy nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. Ponadto podejrzanemu zarzucono naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji oraz jego znieważenie. Do dwóch ostatnich przestępstw doszło podczas zatrzymania podejrzanego mężczyzny.

Jak podaje serwis Sztum Nasze Miasto, mężczyzna zabrał dziewczynkę z podwórka do własnego mieszkania i tam miał ją zgwałcić. Brat dziewczynki widział, jak podejrzany idzie z siostrą do swego domu i zawiadomił o tym matkę. Ta natychmiast pobiegła na miejsce i odebrała córkę, po czym zawiadomiła policję.

Podejrzanemu grozi 15 lat więzienia.

5
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
dzierzgoniakKikiGośćagaGość Recent comment authors
Gość
Gość
Gość

Ludu skąd takie informacje ze matka poleciała odebrać dziecko??? Toć to dziecko po zajsciu wróciło samo do domu z bratem

aga
Gość
aga

15 lat? dożywotnie kamieniołomy !!!

Gość
Gość
Gość

Śmieszne matka poleciała odebrać dziecko! Zacznijmy od tego że mogła bardziej pilnować córeczki

Kiki
Gość
Kiki

Co sie dzieje coraz czesciej slychac o tym jak sa gwalcone male dzieci co sie z wami dzieje co te dziecko jest winne debilowi kutasa obciac I niech cierpi tak jak te male malenstwo dozywocie takiemu I niech go w ten sam sposob potraktuja tam za kratami

dzierzgoniak
Gość
dzierzgoniak

głupie to nasze prawo, za taki czyn nie powinno się wsadzać do więzienia i jeszcze drania żywić za nasze pieniądze obciąć jaja i do pracy w kamieniołomach