[WIDEO] Trening Sekcji Lekkoatletycznej DKS Powiśle Dzierzgoń w Stanowie

0
473

Niedzielna Przebieżka w Stanowie to kolejny trening zorganizowany przez Sekcję Lekkoatletyczną DKS Powiśle Dzierzgoń, Stowarzyszenie Moja Wieś- Mój Dom oraz Świetlicę Wiejską w Stanowie. Jak co tydzień organizatorzy starają się zaprosić do aktywnego spędzenia czasu w malowniczych zakątkach naszej gminy.

Przy świetlicy wiejskiej w Stanowie zebrało się kilkanaście osób, by wspólnie przebiec dystans ponad 4 km. Jak mówi burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun, cieszy się że w naszej gminie są ludzie, którzy chcą działać dla lokalnej społeczności praktycznie bez budżetu. Wystarczy rzucić hasło i w wyznaczonym miejscu zjawiają się mieszkańcy naszej gminy, którzy chcą aktywnie spędzać swój wolny czas.

Poniżej relacja z niedzielnej imprezy!

DODAJ KOMENTARZ:

avatar