Aktywna Niedziela u Majewskich

2
412

Wojciech i Ryszard Majewscy wystartowali w Biegu Pauwels Consulting Ghent Marathon na dystansie 21 km bijąc dotychczasowe rekordy w bardzo trudnych warunkach. Trasa biegu bardzo zróżnicowana z wieloma podbiegami wąskimi ścieżkami. Silny wiatr doskwierał na całej długości trasy.

Wojtek dzięki  treningom i wsparciu Kuby Ołowskiego z kontuzją kolana pobił dotychczasowy rekord życiowy o ponad trzy minuty uzyskując bardzo dobry czas 1:26:58  zajmując 61 miejsce Open w kat. M 35 – 10 miejsce. Ryszard ukończył bieg na 220 miejscu w kat. M 55- 5 miejsce z czasem 1:36:54 poprawiając swój dotychczasowy rekord o ponad półtorej minuty. W zawodach brało udział 2200 biegaczy.

Iza I Przemek Wasińscy wystartowali w Leeds w biegu charytatywnym. Celem biegu była zbiórka pieniędzy na poprawę życia starszych ludzi ( fundacja Age UK). Dystans 10 km wystartowało 10 tysięcy zawodników. Trasa przywitała ich deszczem, niską temperaturą 6 C dopiero na koniec biegu zaświeciło słońce.

Bieg ulicami miasta z kilkoma podbiegami. Iza poprawiła swój dotychczasowy rekord życiowy o 5 minut i 5 sekund uzyskując czas 56:15. Przemek z czasem 43:22 poprawił rekord życiowy o 3 minuty i 50 sekund. Izę trenuje Kuba Ołowski a Przemek to samouk. Gratulujemy rekordów życiowych i bardzo dobrych wyników.

2
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
misorTylko Recent comment authors
Tylko
Gość
Tylko

Kto to ten jakiś Ołowski?

misor
Gość
misor

Znowu te Halloween i dzieciarnia będzie bawić się w bandytów i wyłudzać rzeczy apel do rodziców nie każdy chce w tym brać udział uszanujcie to.