[AKTUALIZACJA] 22-latka w ciężkim stanie zabrana do szpitala w Elblągu.

1
6536

W dniu dzisiejszym po godz. 7 rano na drodze krajowej nr 55 doszło do poważnego wypadku drogowego samochodu osobowego z ciężarowym. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca samochodu osobowego, 22-letnia kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Elblągu.

Jak udało się na chwilę obecna ustalić policji, kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła czołowo w samochód ciężarowy. Droga krajowa nr 55 przez kilka godzin była zablokowana.

Czy przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość?

Policjanci pracujący na miejscu wypadku prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. W miejscu w którym doszło do kraksy obowiązuje ograniczenie prędkości do 70/km, licznik vw polo zatrzymał się na 100 km/h. Policjanci zatem będą musieli ustalić jaka była faktyczna prędkość pojazdu w czasie zderzenia.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Poważny wypadek drogowy w Sztumie – na drodze krajowej nr 55 mają miejsce poważne utrudnienia.

Jak udało nam się dowiedzieć, na drodze wylotowej ze Sztumu w kierunku Malborka, na wysokości stacji benzynowej “Moya”, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Jedna osoba została poszkodowana.

Uszkodzone pojazdy tarasują przejazd na drodze krajowej nr 55. O ile możliwy jest jeszcze przejazd samochodów osobowych (acz z problemami) o tyle policja zadecydowała o wstrzymaniu ruchu pojazdów ciężarowych. Już w Malborku są one zatrzymywane przed wjazdem na DK 55.

Dojazd samochodów ciężarowych do Sztumu jest możliwy jedynie przez Białą Górę. Utrudnienia w ruchu mają potrwać około 2 godzin.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nik Recent comment authors
Nik
Gość
Nik

Potrafią tylko pisac te pierdoly,ze nadmierna predkosc,a przyczyn moze byc wiecej.oj ta nasza miljcja ograniczona jest