Wypadek w Litewkach. Trzy osoby zabrane do szpitala.

1
1626

Dzisiejszy poranek dla wielu kierowców był ciężki z powodu trudnych warunków atmosferycznych. Okolice spowijała gęsta jak mleko mgła. Ograniczona tym zjawiskiem atmosferycznym widzialność na drodze, jak również jej śliska nawierzchnia mogły przyczynić się do porannej kolizji na odcinku drogi wojewódzkiej 515 w Litewkach.

Pierwszą informację o wypadku służby odebrały chwilę przed godziną 9 rano, z pierwszych informacji wynikało że samochód osobowy marki opel corsa z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem w chwili wypadku podróżowały trzy osoby w tym dziecko.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Poranne warunki atmosferyczne znacznie mogły przyczynić się do tego wypadku. Policja jeszcze raz kieruje do wszystkich lokalnych kierowców apel o ostrożność na drodze! Dostosujmy prędkość do panujących warunków – te ostatnio są trudne.

1
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mieszkaniec Dzierzgonia Recent comment authors
Mieszkaniec Dzierzgonia
Gość
Mieszkaniec Dzierzgonia

Warunki atmosferyczne swoją drogą ale tak naprawdę od kiedy zaczęły się prace nad wiatrakami droga jest wiecznie obłodzona i też można wpaść w poślizg kilka razy zgłaszałam do gminy ale oczywiście nic nie robią a bardzo często jeżdżę tą drogą więc wiem że stoji traktor ale nie czyści drogi