[WIDEO] Dwie osoby poszkodowane po wypadku w Górkach. W akcji śmigłowiec LPR.

3
9755

Dziś chwilę po godzinie 14.20 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Górki, na krzyżówce Sztum- Stary Targ- Mikołajki Pomorskie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu działają służby.

Dziś chwilę po godzinie 14.20 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Górki, na krzyżówce Sztum- Stary Targ – Mikołajki Pomorskie (przy olejarni). W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, poszkodowane zostały dwie osoby, kobieta i mężczyzna.

W chwili dojazdów pierwszych zastępów straży pożarnej, jedna osoba poszkodowana znajdowała się w pojeździe, w celu ewakuacji poszkodowanej osoby strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu do ratownictwa drogowego.

Na miejscu również prowadzona była walka ożycie kobiety, u której stwierdzono brak oznak życiowych. Po długiej walce o życie kobiety, ostatecznie funkcje życiowe zostały przywrócone. Po poszkodowaną przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał ją do szpitala.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin.

3
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ObserwatorlikaKarol Recent comment authors
Karol
Gość
Karol

Fiat Seicento wymusił pierwszeństwo.kierowca i pasażer busa zdrowi,kierowca osobowki w szpitalu w Sztumie,pasażerka helikopterem przetransportowany do szpitala

lika
Gość
lika

widac odrazu że seicento wymusiło

Obserwator
Gość
Obserwator

Wielkie brawa dla strażaków. Mamy najlepszych strażaków w pomorskim. !!!!!!