Metalową pałką SKATOWAŁ kota! Sprawę wyjaśnia policja.

6
2855

Mieszkaniec miejscowości Prabuty skatował kota na śmierć. W internecie krąży drastyczne nagranie, na którym widać jak mężczyzna wielokrotnie uderza zwierzę metalową pałką. Sprawa została zgłoszona na policję.

Na nagraniu widać, jak mężczyzna przez ponad minutę kilkanaście razy uderza pałką kota. Zwierzę próbuje ratować się ucieczką po schodach. Ostatecznie mężczyzna otwiera drzwi frontowe. Kot wybiega na dwór, ale oprawca rusza za nim. W tym momencie film się urywa.

Udało nam się ustalić, że Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie podjęła już czynności procesowe w tej sprawie.

Głos zabrała autorka nagrania

Była partnerka Michała B., który skatował kota, wydała oświadczenie na Facebooku, w którym próbuje się usprawiedliwić. Klaudia Cz. tłumaczy, że została zmuszona do nagrywania filmiku.

“Bałam się zareagować mimo łez w oczach, bałam się, że mi coś zrobi (…). Od 5 miesięcy gryzło mnie sumienie i w końcu stanęłam na odwagę i poprosiłam koleżankę o pomoc, co mam zrobić z nagraniem, bo nie mogłam znieś bólu, który czułam (…), on rozkazywał mi, traktował okropnie i bałam się strasznie ujawnić, co zrobił” – napisała kobieta.

Za zabójstwo zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem może grozić kara do 5 lat więzienia i 100 tys. złotych grzywny.

6
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MarzenaJokerPodbiałLolStifler Recent comment authors
Joker
Gość
Joker

Sratata niech sam sie puknie ta pala w glowe a ty ta co nagrywala sie tlumacz jestes tak samo winna jak on tak sie balas. Ze nagrywalas icta wszyscy w pizdu w tym Dzierzgoniu nara

Stifler
Gość
Stifler

Ta szm… Co nagrywa sama mówi no na początku i daję mu znak żeby zaczął egzekucję. Kur.. żebyś doświadczyla tego co ten biedny kot. A ciebie cwelu oby dopadli miejscowi i skatowali do nieprzytomności. Bo gdybym mieszkał bliżej sam przyjechalbym ci wymierzyć karę. Marcin Różański jakby zobaczył ten film to by cię ze skóry obdarł.

Lol
Gość
Lol

Oby dwoje siebie warci.szkoda slow na takie cos.dwa lata odrazu

Podbiał
Gość
Podbiał

Mateusz Bar… z Prabut.
Żaden Michał B.
Ciekawe, taki był z siebie dumny, a teraz się ukrywa, czemu 🙁

Joker
Gość
Joker

Chwizdu w pizdu i po katach. !!! zeby w wiezieniu tak dostali jak ten biedny kotek ;(

Marzena
Gość
Marzena

Co za bydlak!!!