[WIDEO] Klaudia Cz. z zarzutami znęcania się nad zwierzętami. Mateusz B. poszukiwany przez policję.

6
11440

Mieszkaniec Prabut skatował kota drewnianą pałką. Do zdarzenia doszło kilka miesięcy temu, jednak nagranie na którym widać jak 20-letni Mateusz B. znęca się nad kotem obiegło internet w dniu wczorajszym.

Na filmie widać, jak mężczyzna przez ponad minutę kilkanaście razy uderza pałką kota. Zwierzę próbuje ratować się ucieczką po schodach. Ostatecznie mężczyzna otwiera drzwi frontowe. Kot wybiega na dwór, ale oprawca rusza za nim. W tym momencie film się urywa.

Jak informuje sierż. sztab. Anna Filar z KPP Kwidzyn, do komisariatu policji w Prabutach sama zgłosiła się kobieta, która nagrała filmik, na którym mężczyzna katuje kota. W chwili obecnej nie doszło jeszcze do przesłuchania podejrzanego, natomiast policja zdołała już przesłuchać partnerkę 20-latka Klaudię Cz., której postawiono zarzut znęcania się nad zwierzętami.

Była partnerka Mateusz B., który skatował kota, wydała oświadczenie na Facebooku, w którym próbuje się usprawiedliwić. Klaudia Cz. tłumaczy, że została zmuszona do nagrywania filmiku.

“Bałam się zareagować mimo łez w oczach, bałam się, że mi coś zrobi (…). Od 5 miesięcy gryzło mnie sumienie i w końcu stanęłam na odwagę i poprosiłam koleżankę o pomoc, co mam zrobić z nagraniem, bo nie mogłam znieś bólu, który czułam (…), on rozkazywał mi, traktował okropnie i bałam się strasznie ujawnić, co zrobił” – napisała kobieta.

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Asica
Asica
1 rok temu

Psychopata

Annn
Annn
1 rok temu

Zesrała się bida i płacze…nie trzeba było zadawać się z takim patolem

Prabucianka
Prabucianka
1 rok temu

Nie Michał tylko mateusz

QbXpompaXD
QbXpompaXD
1 rok temu

Trzeba mieć problemy psychiczne czyniąc coś tak brutalnego… Ciekawe czy tylko kot padł ofiarą jego stanu psychicznego 🤔😑
Zdrowia Kolego!

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

W takim razie trzeba było zadzwonić na 112 wystarczyło powiedzieć kilka słów wtedy kiedy kamerowalas tepa kobieto a policja namierzy telef i jest na miejscu bo wie że jest zagrożenie a nagłych przypadkach nawet oddzwoni na numer wtedy kiedy słyszy wezwanie o pomoc dyżurny

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Mogłaś SMS napisać tepa blondynka że frajer patologiczny katuje kota wtedy kiedy nagrywałas obojętnie do kogo a zaraz by ktoś zaragowal twoje wytłumaczenia są śmieszne 👍👍