Policjant ze Sztumu w gronie dawców komórek szpiku kostnego

8
1110

Aspirant sztabowy Krzysztof Cebula ze sztumskiej Komendy Powiatowej Policji podarował innemu człowiekowi najcenniejszy dar – szansę na życie. Po kilku latach od rejestracji jako dawca dowiedział się, że może zostać niespokrewnionym dawcą szpiku kostnego dla innej osoby – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Aspirant sztabowy Krzysztof Cebula ze sztumskiej komendy podarował innemu człowiekowi najcenniejszy dar – szansę na życie. Po kilku latach od rejestracji jako dawca dowiedział się, że może zostać niespokrewnionym dawcą szpiku kostnego dla innej osoby. Wzorem naszego kolegi zachęcamy wszystkich do rejestracji w bazie Fundacji DKMS – czytamy w informacji opublikowanej przez Komendę Wojewódzką Policji.

44-letni asp. sztab. Krzysztof Cebula służy w Policji od 20 lat. Zawsze stawia dobro innych ponad swoje. Przez całą służbę w Policji kieruje się słowami roty ślubowania oraz broni bezpieczeństwa i życia mieszkańców powiatu sztumskiego. Sam o sobie skromnie mówi, że robi na co dzień to, co do niego należy, a służbę w Policji wybrał świadomie, zdając sobie sprawę z obowiązków, jakie za tym idą. I nie były to słowa rzucane na wiatr.

8
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
jacynkaAjkOkruszek221973AjkDfd Recent comment authors
jacek82r
Gość
jacek82r

Pan Cebulą pamięta co wyprawiali jego koledzy i też może sam brał w tym udział czyli codzienne bicie poniżanie, użył bym gorszych słów lecz by komentarz by nie został dodany. I to nie jest wyssane z palca bo sam byłem pobity , rodzina wyzwana od najgorszych i tak wyglądało przesłuchanie z przyzwoleniem Komendanta Jamrozik chyba się nazywał I czemu tak przypuszczam do W mojemu obecności powiedział cytat któryś z was oberwie ale jeszcze nie wiem który, było nas dwóch na torturach. Doszło do tego że sprawę pobicia z obdukcją złożyłem do Prokuratury w Malborku ale Pan Wojdan prokurator bronił policjantów… Czytaj więcej »

Traktor
Gość
Traktor

Ale sensacja!! Order mu dac jeszcze!!
Zapisując sie jako dawca szpiku deklarujesz pomoc.wiec nie rozumiem tego artykulu,takich jak on są tysiace.no ale o pseudo milicjancie trzeba napisac i podreperowac wizerunek formacji gamoni

Dfd
Gość
Dfd

Brawo! Świetny gosc

Dfd
Gość
Dfd

Brawo, świetny gość!

Ajk
Gość
Ajk

Teraz będzie awans za zasługi!!
Wywiady,autografy,wizyty w zakładach pracy!🤣

Okruszek221973
Gość
Okruszek221973

A co Wy zrobiliście dla innych?To praca jak każda inna .Ludzie opamietajcie się czemu służy tą fala nienawiści 😒

Ajk
Gość
Ajk

To nie nienawiść,tylko fakt,jak zwykły obywatel zrobi coś godnego to jest cisza,a jak policjant przeprowadza staruszke przez przejście dla pieszych to dostaje awans,premię to jest normalne,?! Raczej nie

jacynka
Gość
jacynka

Nic dodać