Podsumowanie Ferii Zimowych 2020

0
441

Tegoroczne ferie zimowe już za nami, ferie, które w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury wypełnione były atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży. Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie i miło spędzić wolny czas – inspirująco i kulturalnie.

W wielu miejscach naszej gminy w lokalnych świetlicach wiejskich organizowane były ogniska, bale karnawałowe, teatrzyki a nawet wyjazdy do kina czy na trampoliny do Elbląga. Ferie zimowe w naszej gminie były również czasem w którym miłośnicy sportu mogli brać udział w treningach lekkoatletycznych organizowanych przez sekcję Lekkoatletyczną DKS Powiśle Dzierzgoń.

Więcej na temat wszystkich wydarzeń opowiedziała nam Dyrektor Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury Magdalena Grodecka. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

DODAJ KOMENTARZ:

avatar