Malbork. Niemowlę w ciężkim stanie. Dziewczynka mogła zostać pobita.

6
6150

W środę wieczorem do szpitala w Malborku trafiło w ciężkim stanie czterotygodniowe dziecko z objawami pobicia. Jak udało nam się ustalić po przebadaniu, niemowlę zostało zabrane do szpitala w Gdańsku. Jej stan określa się jako ciężki – obecnie dziewczynka przebywa na OIOM-ie. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Prokurator już podjął decyzję o zatrzymaniu rodziców dziecka. Sprawa jest wyjaśniania – powiedziała Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Zawiadomienie do policji wpłynęło około godz. 22.

Dyżurny komendy został powiadomiony przez lekarza dyżurnego, że do szpitala trafiło 4-tygodniowego dziecko z obrażeniami, które wymagały natychmiastowego przewiezienia do szpitala Copernicus na specjalistycznego badania.

Policję powiadomił zaniepokojony personel Powiatowego Centrum Zdrowia w Malborku.

W środę wieczorem rodzice z kilkutygodniowym dzieckiem przyszli do poradni nocnej i świątecznej. Lekarz zauważył obrzęki na ciele dziecka, które go zaniepokoiły. Skierował niemowlę na oddział dziecięcy naszego szpitala. Personel pediatrii w związku ze stwierdzonymi obrażeniami podjął decyzję o transporcie pacjenta do szpitala Copernicus w Gdańsku, który dysponuje specjalistycznym oddziałem chirurgii dziecięcej.

6
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KasiamatiAga2WiolaWuola Recent comment authors
Aga
Gość
Aga

Zajebała bym rodziców

Aga2
Gość
Aga2

Ja też

Wuola
Gość
Wuola

Taka matkę i ojca powinni zamknąć na dozywoci wzięli 500+ nawalili się dziecko pobili bo płakało a potem pogotowie bo z dzieciatkiem źle masakra

Wiola
Gość
Wiola

Taka matkę i ojca na dozywocie wzięli 500 plus dzieciątko płakało pobili albo spadło i szybko na sor bo płacz przeszkadzało masakra

mati
Gość
mati

To zwierzeta nie rodzice ze tez Bog daje takim potworom potomstwo .Dozywocie

Kasia
Gość
Kasia

Moim zdaniem 500+ jest dobre i nie dobre gdzie jest wiele takich rodzin które potrzebują tych pieniedzy i naprawdę to im pomaga ale jest ogrom takich rodzin gdzie jest patologia i pieniądze idą wiadomo gdzie i na co, (na picie) a potem dzieją się takie rzeczy i tragedię. Rodziny powinny być bardziej kątrolowane przez MOPS gdzie są jakie kolwiek sygnały.