Potrącenie 15-latka na przejściu dla pieszych.

0
2443

Policjanci ze Sztumu otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 15-latka na przejściu dla pieszych. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z ruchu drogowego i technicy kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny.

W miniony piątek dyżurny sztumskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu 15-latka na przejściu dla pieszych w Sztumie. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili okoliczności i przebieg wypadku. Ze wstępnych informacji mundurowych wynika, że 67-letni kierujący volkswagenem nie zauważył nieletniego znajdującego się na przejściu dla pieszych. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku.

Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Kierujący samochodem był trzeźwy. Chłopiec został przewieziony do szpitala. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo wyjaśnią okoliczność zdarzenia.

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności w rejonie przejść dla pieszych. Szczególną ostrożność należy również zachować na przejściach, które są słabo oświetlone lub też, które znajdują się w rejonach skrzyżowania dróg.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar