Złodziej paliwa zatrzymany! 40-letni mieszkaniec Gdańska w rękach policji.

0
304

Sprawca kradzieży paliwa na stacji paliw w Bąkowie koło Gdańska zatrzymany. To 40-letni mieszkaniec Gdańska. Policjanci przedstawili już zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi 10 lat więzienia. Na razie podejrzany będzie pod policyjnym dozorem.

O sprawie zrobiło się głośno po tym jak w sieci pojawił się film z udziałem 40-latka, który na jednej ze stacji dopuścił się kradzieży paliwa. Sposób w jakim zachowywali się złodzieje sprawił że sama kradzież stała się przedmiotem żartów dla wielu internautów.

Jednak samo zdarzenie zostało potraktowane bardzo poważnie przez pomorskich policjantów, którzy od razu przystąpili do poszukiwania amatorów kradzieży. Do zajścia doszło w poniedziałek późnym popołudniem, a wszystko nagrał monitoring stacji. Na filmie widać, jak dwaj sprawcy zatankowali volkswagena passata, a potem zaczęli uciekać. Próbował ich zatrzymać świadek i wtedy doszło do szamotaniny. Po chwili auto ponownie podjechało pod dystrybutor. Z samochodu wybiegł pasażer i zostawił otwarte drzwi w samochodzie, a kierowca, cofając, uszkodził je zahaczając o słup.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar