Ola Gwazdacz finalistką The Voice Kids. Zobacz co mówi o swojej pasji!

3
2427

Wielki finał trzeciej edycji programu The Voice Kids. Po wielotygodniowej przygodzie utalentowanych dzieciaków na scenie przyszedł czas na ostateczne starcie. 22 lutego, dowiemy się, kto został zwycięzcą show TVP. Do laureata trafi nagroda główna: 50 tys. zł oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska.

Ma dopiero 12 lat i oczarowała swoim głosem zawodowych muzyków. Mowa oczywiście o Oli Gwazdacz, która dzięki swojej ciężkiej pracy oraz talentowi jaki posiada, dostała się do Programu The Voice Kids emitowanego na antenie TVP 2. Mieszkańcy Dzierzgonia, występy młodej wokalistki mogli podziwiać już dużo wcześniej. Bowiem pierwsze występy Oli przed publicznością odbywały się w Dzierzgoniu i okolicach.

Pierwsze szlify wokalne 12-latka ćwiczyła pod czujnym okiem swoich nauczycieli min. Ryszarda Świdra nauczyciela Szkoły Podstawowej im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu oraz pracownikami Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Następnie nauki śpiewu zaczęła pobierać w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Starym Dzierzgoniu u Sławomira Buzanowskiego.

Sławę Oli Gwazdacz z pewnością przyniósł program The Voice Kids, gdzie Ola dała poznać się szerszej publiczności dzięki przesłuchaniom w ciemno. Od pierwszych dziwaków zaskoczyła ona trenerów. Ci nie dowierzali, że w tak małym ciele może kryć się tak potężny głos. Ola wykonała przed jury utwór „The Best” z repertuaru Tiny Turner i sprawiła, że Cleo oraz Tomson i Baron zdecydowali się odwrócić swoje fotele. Dawid Kwiatkowski szybko zaczął żałować, że nie zrobił tego samego.

Dobra passa Oli trwa, i liczymy na to że trwać będzie jeszcze długo. A jak bardzo zmieniło się życie po emisji pierwszych odcinków? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!

3
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JOLAZnawczyni śpiewuLolo Recent comment authors
Lolo
Gość
Lolo

Jak wszyscy wiedzieli że taki ma talent to dlaczego trafiła do Gckb w St .Dzierzgoniu A nie u nas trenowała Panie i Panowie?Ktoś tu kłamczuszek jest?

Znawczyni śpiewu
Gość
Znawczyni śpiewu

Jaka gwiazda zwylka osoba ktora nie spiewa tylko krzyczy mi osobiście jej wokal sie nie podoba co inego inni finaliści.

JOLA
Gość
JOLA

Super Oleńko. Gratuluję. Jesteśmy dumni że mamy takie zdolne dzieci w Dzierzgoniu. Brawo bądź sobą rób to co kochasz.