Kierowca ciężarówki zabrany ze stacji paliw do szpitala zakaźnego?

3
6861

Jak informuje Portal na Plus z Malborka, “Na jednej z malborskich stacji paliw do szpitala zakaźnego został zabrany kierowca ciężarówki, który zaparkował na placu postojowym przy stacji – tak brzmi nieoficjalna informacja, która dotarła do redakcji serwisu Portalnaplus.pl.

O tym, że stacja paliw jest zamknięta oraz ogrodzona taśmą, a wokół niej znajdowały się karetki pogotowia, poinformował po godzinie 16 jeden z Czytelników Portalu na Plus.

Z uzyskanych nieoficjalnie informacji z wiarygodnego źródła, jednak chcącego pozostać anonimowym, wynika, że na stację przyjechała ciężarówka, a jej kierowca miał się źle poczuć. Sam miał zadzwonić po pomoc. Wówczas na stacji pojawiły się karetki, a jedna z nich zabrała mężczyznę do szpitala w Gdańsku. Stację paliw zamknięto czasowo i zdezynfekowano. Teraz już jest czynna.

W tle pojawia się przypuszczenie, że akcja mogła mieć związek z podejrzeniem wystąpienia objawów związanych z zakażeniem koronawirusem. Nie ma jednak co do tego pewności.”

Do chwili obecnej żadna ze służb odpowiedzialnych za monitorowanie tego typu przypadków nie potwierdziła przypadku wystąpienia koronawirusa w Malborku. Dlatego jak tylko uda nam się skontaktować z sanepidem niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym co tak naprawdę wydarzyło się na stacji paliw.

3
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Hand of god.KrzysztofEwa Recent comment authors
Ewa
Gość
Ewa

Cenzura jak za komuny

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Dobrze miec znajomych za granica i samemu tez jeździć to co jest w tv i prasie to klamstwo

Hand of god.
Gość
Hand of god.

piszę z Hiszpanii podczas pauzy jakoś tu zbyt nie widać paniki ludzie żyją normalnie i w maskach też nie chodzą w sklepach towaru full zakłady pracują.