Mamy potwierdzone trzy nowe przypadki zakażenia.

6
2732

Mamy dzisiaj potwierdzone trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem – poinformował we wtorek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Dodał, że jeden pacjent jest hospitalizowany w Warszawie, dwóch w Cieszynie, a stan wszystkich nowych chorych jest stabilny.

O kolejnych zakażonych osobach minister zdrowia poinformował na konferencji prasowej. Wzięli w niej udział także komendant główny policji Jarosław Szymczyk i główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas.

  • Mamy dzisiaj potwierdzone trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem – przekazał Szumowski. – Ich stan zdrowia jest stabilny – dodał. Łącznie w Polsce jest 20 osób zakażonych.

Polski Narodowy Fundusz Zdrowia prowadzi całodobową infolinię (tel. 800 190 590) udzielającą informacji o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

6
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Nick 2Adamowa"Nick"JanekAdam Recent comment authors
Nick
Gość
Nick

W gdańskim KORze są 2 przypadki koronawirusa.

"Nick"
Gość
"Nick"

bujda na kółkach

Adam
Gość
Adam

A co z młodzieżą, która pojechała do Niemiec na praktykę do hotelu, w miejsce gdzie jest duża zachorowalność? Jak można ich było puścić??? Przecież jak wrócą, to wszystkich zarażą!

Janek
Gość
Janek

te praktyki to nie są w jednym hotelu biorąc pod uwagę, że po dwoje w jednym to hoteli może bbyc nawet 10

Adamowa
Gość
Adamowa

Uspokójcie się ludzie, pojechali w miejsce gdzie jest niskie ryzyko i bez przesady, jakie 10 hoteli? Siejecie panikę wśród ludzi. Młodzież jest młoda, silny organizm, nawet jak zachorują to nie umrą!!!!

Nick 2
Gość
Nick 2

Ale zakaza innych kumasz to