[WIDEO] Ograniczmy wizyty w urzędzie do minimum. Burmistrz Dzierzgonia o nadzwyczajnej sytuacji!

2
789

Wczoraj tj. 11 marca w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu, odbyło się spotkanie władz gminy z dyrektorami i kierownikami różnych komórek organizacyjnych gminy Dzierzgoń. Tematem poruszanym w czasie obrad było zarządzenie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego nt. zamknięcia placówek edukacyjnych na okres 14 dni.

Jak wiadomo wiele instytucji kultury jak również placówek edukacyjnych i sportowych zostało zamkniętych. Zmiany dotyczą nie tylko oświaty, kultury czy sportu ale również zmienia się poniekąd praca urzędu. Jak wyjaśnia nam burmistrz Dzierzgonia Jolanta Szewczun, w dniu dzisiejszym odbyło się również spotkanie z pracownikami urzędu na temat pracy z petentami. Został wydany również komunikat który publikujemy poniżej:

W trosce o dobro klientów , jak również pracowników ich obsługujących zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo [email protected] oraz telefonicznie 55 -276 -25-01.

Informujemy również, iż czasowo zamknięta została Stacja Socjalna Joannitów oraz wstrzymaliśmy realizację projektu Lodówka Społeczna. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy – tylko stosując się do zasad profilaktyki i ograniczenia wizyt i spotkań jesteśmy w stanie chronić mieszkańców przed zagrożeniem zachorowania.

2
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OnaKamil Recent comment authors
Kamil
Gość
Kamil

yyyy yyyyy yyyy dobrze, yyy że Rząd podjął yyyy tak odpowiedzialne decyzje yyyy

Ona
Gość
Ona

Yyyyy yyyyy yyyyy yyyy