Na SOR zgłosił się pacjent z koronawirusem? Służby czekają na specjalistyczną karetkę.

31
17912

Do naszej redakcji napłynęła informacja by do sztumskiego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zgłosił się pacjent z objawami podobnymi do koronawirusa. W chwili obecnej pacjent przebywa pod opieką medyków i oczekuje na przyjazd specjalistycznej karetki z Gdańska, celem przewiezienia do szpitala zakaźnego.

Na tym etapie staramy zdobyć się jak najwięcej informacji odnośnie tego zdarzenia.

więcej informacji wkrótce.

31
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
11 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
BukagggggggNormKasiaSmutas Recent comment authors
Ewa
Gość
Ewa

I przez idiotę możemy mieć szpital zamknięty w kwarantannie! A tyle się mówi żeby dzwonić po karetkę i mówić że się było za granicą lub miało kontakt z kimś z zagranicy!
Ludzie myślcie!!

Dejw
Gość
Dejw

Pozostaje nam współczuć pracownika szpitala oraz służb, ciekawe czy autobusem nie przyjechał do tego szpitala..

Dejw
Gość
Dejw

Tyle jest informacji jak postępować a koleś idzie do szpitala, zachowanie godne pochwały. Tacy ludzie dostawać karę

MAJKAGHA
Gość
MAJKAGHA

a prawdą jest, że zabrano osoby już wczoraj z ulicy morawskiego? I co z przychodnia na Morawskiego?

Gość
Gość
Gość

Ciekawe ile osób zarazili po drodze

Normalny
Gość
Normalny

Ludzie. Trochę empatii i współczucia. Ważne że człowiek zgłosił się po pomoc. Pamiętajcie że służba zdrowia jest od tego aby pomagać niezależnie od sytuacji. Tam pracują ludzie których nikt na siłę nie zatrudniał. A podejmując taką pracę zapewne liczyli się z tzw: ryzykiem zawodowym.
Dlaczego Polak musi być zawsze taki zawistna i podły??? Życzę wam byście wy nie znaleźli się na miejscu tego nieszczęśnika.

Człowiek
Gość
Człowiek

Oj tak. Polak do elity Europy nie należy. Zostało nam dużo obrzydliwych cech z poprzedniego systemu… Zawiść i zazdrość to jest cecha narodowa Polaków. Oby nikt z tych źle życzących sam nie rozchorował się i jeszcze na czworaka biegł ze strachu do najbliższego szpitala… Wstydźcie się. Zachowujecie się jak ostatnie kreatury a wasze wpisy są poniżej ludzkiej godności.

Pela
Gość
Pela

Człowieku nie broń ludzkiej głupoty! Tyle się trąbi dookoła, że dzwonić albo od razu na zakaźny. To, że ktoś pisał się na ten zawód nie oznacza, że inny idiota ma go z tego zawodu wyeliminować poprzez zarażenie bo ten pracownik służby zdrowia jest nam potrzebny!

Korona
Gość
Korona

I tak wyginiecie jak dinozaury! Awe korona!

Mich
Gość
Mich

Idiota!

Dejw
Gość
Dejw

Ci ludzie nie pracują w placówce zakaźnej wiec oni się ewidentne nie zgodzili.

Hula
Gość
Hula

Zostając lekarzem lub pielęgniarka powinni być gotowi na takie ryzyko, jeżeli ktoś ma z tym problem pomylił się z wyborem zawodu!

ggggggg
Gość
ggggggg

hula. Czy skoro jestem lekarzem mam narazić swoje ciężko chore dziecko? Ono na umrzeć bo ktoś jest debilem i ignorantem ? Ja pewnie przeżyje ale czy dziecko z zaburzeniami odporności ma szansę? To co ? Pracować czy iść na zwolnienie? Nie szanujesz pracy lekarzy , pielęgniarek , ratowników i pań salowych. A co zrobisz jeśli nas zabraknie? bo będziemy chorzy? Wybierając zawód lekarza pielęgniarki czy ratownika nikt nie przyrzekal że będzie umierał za kogoś kumasz? Many pomagać ludziom którzy sami sobie nie chcą pomóc i w dupie mają dobro innego człowieka . Innego pacjenta swojego lekarza, pielęgniarek i całego personelu… Czytaj więcej »

Mich
Gość
Mich

Prawda ludzie nie myślą!

Buka
Gość
Buka

Najpierw dzwoń ale żeby ktoś odebrał to już inna sprawa.Głuche telefony.

Pela
Gość
Pela

Nie broń głupoty i egoizmu ludzkiego bo tylko egoista idzie na sor nie myśląc o innych!! To, że ktoś sie pisał na ten zawód nie oznacza, że taki typ ma go z tego zawodu wyeliminowanać bo taki pracownik jest nieoceniony dzisiaj!

Korona
Gość
Korona

Święte słowa.. Ludzie w takiej sytuacji moim zdaniem wpadają w panikę bo sie boją o własne życie i uciekają po pomoc gdzie jest to możliwe.

Dejw
Gość
Dejw

Tylko ze przez takie zachowanie teraz będziemy współczuć pracownika szpitalu oraz służb i tych ludzi których mógł zarazić po drodze a nie tak nieodpowiedzialnym zachowaniem. Współczuje tym ludzia którym może coś się stać przez głupotę ludzka.

Smutas
Gość
Smutas

Do Normalny .Z szacunkiem masz calkowita racje .!!!Dodam tylko ,że każdy może być na miejscu tego biednego człowieka !!!Każdy z nas ,gdzieś pracuje i mamy wzajemnie ze sobą styczność !!!P pozdrawiam

Norm
Gość
Norm

Normalnym nie jest stanowisko,, a po mnie to choćby potop “

Piotr43
Gość
Piotr43

Jak jest ogłoszona kwarantanna to sie siedzi na d###e w domu!!! Teraz Ci co stali rano pod Lidlem w mega tłoku (schab w promocji) zastanowcie się ilu chorych było obok was. Jechałem do pracy i wlasnym ocza nie wierzyłem ilu emerytow tam stalo!!!

Dejw
Gość
Dejw

Emeryci to naprawdę dziwna grupa społeczna, są najbardziej narażeni a oni biegają po sklepach a następnie lecą do banku wypłacić ostatnie pieniążki wypłacić a ostatnim krokiem lecąc do kościoła…

Marcin
Gość
Marcin

A kto ma zrobić emerytom zakupy? Może ktoś nie ma rodziny… kupili co potrzebne i nie będą wychodzić. Ty już masz zrobione zakupy czy każdego dnia będziesz zachodził bo Ci czegoś zabranie? Poza tym może w pracy miałeś chore osoby i o tym nie wiesz.

D.R
Gość
D.R

A z drugiej strony emeryci na prawdę mają ma)o pieniedzy na przeży ie.Dla nich taki np.schab w promocji to jest dodatkowy grosz na pieczywo itp.Oni nie myślą inaczej.

Kasia
Gość
Kasia

Pewnie w TVN nie mówili, że ma się na zakaźny zgłosić, jprdl

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Gdzie jest więcej informacji? Czy ta osoba właśnie wróciła zza granicy? Czy jest ze Sztumu, może z Dzierzgonia czy okolic?
Napisać tytuł “pacjent z podejrzeniem koronawirusa” sieje panikę i to co widać poniżej.
Prosimy o rzetelne informacje i jak najwięcej szczegółów.

Olaf
Gość
Olaf

Ta rodzina wróciła z Paryża dwa dni temu,
Matka i dwie córki.

Mnh
Gość
Mnh

Nie prawda. Rodzice z dzieckiem z Niemiec. Personel medyczny nie wiedział co robić. Nikt nie był przygotowany. Do Gdańska zabrali nawet osobę która siedziała obok na poczekalni. Nawet zadzwonili po Panią starostę.

Olaf
Gość
Olaf

Co ty gadasz kobieto? Chyba byle to wiem

Nik
Gość
Nik

Koronawirus pokazał jak nieudolna jest Polska służba zdrowia, wymaga głębokiej reformy i nakładów finansowych, to tam powinny trafiać pieniądze, a nie dla Rydzyka, TVP i 500+

Kasia
Gość
Kasia

Co za czubek. Ludzie nie badzmy egoistami pomyslmy o wszystkich..