Pełne nagranie z konferencji prasowej w sztumskim starostwie.

13
2507

W dniu wczorajszym odbyła się Konferencja Prasowa w Starostwie Powiatowym w Sztumie. Po opublikowaniu materiału filmowego ze spotkania, pojawiły się komentarze na temat braku rzetelności dziennikarskiej z naszej strony. Żeby rozwiać Państwa wątpliwości na temat materiału wideo, postanowiliśmy zamieścić pełne nagranie na naszej stronie.

W ostatnich minutach filmu tj. od 7 min. 21 sek, po przeczytaniu przez pracowników oświadczań próbowaliśmy zadać pytanie Staroście Sztumskiemu Sylwii Celmer. Skoro spotkanie miało charakter konferencji prasowej to zadawanie pytań przez obecne osoby z mediów, w myśl konferencji powinno mieć miejsce.

Znaczenie konferencji prasowej.

Konferencja prasowa – wydarzenie medialne, w którym osoby chcące przekazać mediom pewne informacje zapraszają dziennikarzy do wysłuchania ich oraz, najczęściej, zadawania związanych z daną sprawą pytań.

Poniżej publikujemy 15 sekundowy skrót z konferencji gdzie próbujemy zadać pytanie oraz pełne nagranie konferencji prasowej w sztumskim starostwie.

13
DODAJ KOMENTARZ:

avatar
10 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
nickdarekZuzaJoannaBolek Recent comment authors
xyz
Gość
xyz

skoro wystąpienie, które ktoś Jej przygotował ledwo przeczytała, to logiczne, że sama nie odpowiedziałaby na pytania

Sztum
Gość
Sztum

No tak, starostwo opublikowąło jakiś film który kończy się na 7.15 co dalej? u was widac że ktoś cicła zadac pytanie a tam? nic.

gość
Gość
gość

jak można tak olewać głos mieszkańców?

beny
Gość
beny

Starosta do wymiany!

OgnikSztum
Gość
OgnikSztum

No to zaorane teraz… myslę że sami sobie walą w brodę że tak zakończyli to…

Bobbudowniczy
Gość
Bobbudowniczy

Czemu Jacek broni tak tej starościny? Razem to czytali i nie nauczyli się? Pani sylwio, pani się nie martwi i tak jest pani tylko figura.

Sztumiak
Gość
Sztumiak

Reporter was zaorał. Brawo.

darek
Gość
darek

Może zrobisz konferencję prasową z Panią Burmistrz i zamieścisz w sieci , wszak bierzesz za to pieniądze . Myślę , że Pani Burmistrz ma duuuużo do powiedzenia.

Joanna
Gość
Joanna

Oczywiście, że ma dużo do powiedzenia. Widać po tych komentarzach z hejtem pod fałszywymi nickami

darek
Gość
darek

Joanno popatrz na strony internetowe Starostwa i Gminy . Redaktorzyna mógł iść na wywiad z Panią Burmistrz i pytać o koronawirusa , pytać jak mieszkańcy gminy mają się zachować na tę okoliczność a nie pędzić do Sztumu i pytać Starostę. Wystarczy wejść na stronę Starostwa i poczytać o KORONAWIRUSIE , a nie prowadzić kampanię przeciw Staroście – wstyd.

nick
Gość
nick

Darku, dlaczego ubierasz zwykłą sytuację w szaty ideologii. Zapytał , bo chyba od tego jest. Jaka to walka? Jeśli ktoś zwołuje konferencję prasową i tak to określa musi się liczyć z pytaniami. To naprawdę nie jest pora na spory o banalne kwestie. Pozdrawiam.

Bolek
Gość
Bolek

Burmistrz do wymiany

Zuza
Gość
Zuza

ale numer !,, jak można odmówić zadania pytania przez dziennikarza? można odmówić odpowiedzi albo dodać bez „komentarza “ale zabronić zadać pytania.Dyktatura w Sztumie