[ZDJĘCIA] Powstaje polowa izba przyjęć w sztumskim szpitalu.

23
19228

Dziś chwilę po godz. 21 do sztumskiej placówki Szpitali Polskich w Sztumie na Szpitalny Oddział Ratunkowy zgłosiła się trzyosobowa rodzina z gorączką oraz objawami koronawirusa. Lekarze oraz ratownicy medyczni od razu przystąpili do procedur związanych z powiadomieniem szpitala zakaźnego o zaistniałej sytuacji.

Na miejsce została ściągnięta specjalistyczna karetka do przewozu osób z podejrzeniem koronawirusa, która zabrała trzyosobową rodzinę do szpitala zakaźnego w Gdańsku. W chwili obecnej na miejscu pracuje również straż pożarna z JRG Sztum która rozkłada namiot, który ma za zadanie posłużyć jako polowa izba przyjęć sztumskiego szpitala – według wstępnych ustaleń.

Jednak ostatecznie wszyscy muszą poczekać na wyniki badań, które zostaną zrobione w szpitalu w Gdańsku. O bieżącej sytuacji będziemy Państwa informować!

guest
23 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dejw
Dejw
1 rok temu

Współczuje pracownika szpitalu oraz służb ze ludzie są tak nie odpowiedzialni j w taki sposób postępują, Tyle informacji jest jak postępować a człowiek i tak pójdzie i zacznie zarażać, znając życie jeszcze do placówki przyjechali autobusem. Czy ludzie kompletnie nie maja wyobraźni ? Test na odpowiedzialność obywatelska w tych chwilach ewidentne trudna jest

Korona2020
Korona2020
1 rok temu

Trzymajmy kciuki za pacjentów i personel szpitala . Oby wynik byl negatywny

Gosc
Gosc
1 rok temu

Ciekawe ile zarazili po drodze

Feed
Feed
1 rok temu

Co za skrajna nieodpowiedzialność!!!
Ludzie nie rozumieją przekazu jaki jest non stop w mediach? Masz objawy- dzwonisz, a nie…. idiotyzm!

Kwiat
Kwiat
1 rok temu

Normalnie masakra cały oddział zamkną

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Łatwo jest oceniać. Współczuję tej rodzinie gdyż bezradność ich do tego zmusiła. Spróbujcie dodzwonić się na którą kokwiek infolinię albo spytać sanepid co robić to odeślą do rodzinnego lub do szpitala

Gość
Gość
1 rok temu
Reply to  Obserwator

A to akurat prawda

Jkk
Jkk
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Bzdura

Ewa
Ewa
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Nie pisz głupot! Można zadzwonić lokalnie do szpitala czy na 112 a oni skontaktują się z Gdańskiem!

M.
M.
1 rok temu
Reply to  Obserwator

A jakie to usprawiedliwienie. Mogli zarazić wiele osób, ba kogoś starszego kto niestety przejdzie to dużo gorzej albo umrze. Ludzie trochę wyobraźni bo wykończymy się sami. Dużo zdrowia dla wszystkich.

Życzliwy
Życzliwy
1 rok temu

Takich ludzi odrazu powinni palić za ich zachowanie, chu# w innych idę bo jestem chory…. Banda Idiotow i cała jej rodzina

Kap
Kap
1 rok temu

Życzę tym ludziom przede wszystkim rozumu!!
Karać idiotów!

Monika
Monika
1 rok temu

Jak można być takim tępym łbem i nieodpowiedzialnym aby narażać teraz innych ludzi i najcenniejszy dla nas w tych czasach personel służby zdrowia

Arek
Arek
1 rok temu

Jak można być tak nieodpowiedzialnym aby narażać teraz innych ludzi i najcenniejszy dla nas w tych czasach personel służby zdrowia

Janosik
Janosik
1 rok temu

Głupota ludzka nie zna granic!! I gdzie teraz żarty i śmieszni Sztumiaki?? – Teraz Ci co stali rano pod drzwiami Lidla po schab – zastanowcie się ilu w waszym kręgu bylo chorych. Jak jest kwarantanna to się siedzi na dupach w domu!!

On @
On @
1 rok temu
Reply to  Janosik

Kolego czytaj komentarze. Przyjechali na SOR A auto było na kwidzynskich numerach

Olo
Olo
1 rok temu
Reply to  On @

Gdzie jest napisane, że na kwidzyńskich numerach??

Tymek
Tymek
1 rok temu
Reply to  On @

Gdzie są te numery kwidzyńskie??

On@wp.pl
1 rok temu
Reply to  Tymek

Jest to komentarz pani która akurat przebywała na SOR. Nie pamiętam już na jakiej stronie bo tego już jest dużo, ale twierdzi że widziała podjeżdżające audi na numerach kwidzynskich właśnie pod ten SOR.

Nickt
Nickt
1 rok temu

Troszkę porypalo ludzi, wystarczy 112 i powiedzą co zrobić, skierują gdzie trzeba. Ludzie każdy zdaje sobie sprawę że to nic ciekawego bo poza rozsiewaniem można dostać rok więzienia z umyślne narażanie czyjegoś życia.

Pacjent
Pacjent
1 rok temu

A co z osobami zabranymi z ul Morawskiego? I co z przychodnia w tej okolicy w ktorej przyjmowal lekarz ktory wrocil z Wloch??? Ktos cos slyszal?

Z Sierakowskich
Z Sierakowskich
1 rok temu
Reply to  Pacjent

A co do lekarza to ja bym nie wierzyła, że był we Włoszech. To ktoś w piątek przyszedł z objawami do przychodni, twierdząc że powrócił właśnie z Włoszech i źle się czuje. Facet uciekł a przychodnie zamknięto i odkażano. Znam tego lekarza i rozmawiałam z nim ostatnio na wizycie akurat na temat koronawirusa, sam się wypowiadał, że osoby wracające z zagranicy powinny być odpowiedzialne i same poddać się kwarantannie.

Kiki
Kiki
1 rok temu

To lekarz z Pruszcza gda był zarazony i jego żona. Niby niby jego zona byla jeszcze w aquapark w redzie. Ile jest w tym prawdy to nie wiadomo..