Od poniedziałku Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu pracuje od 9-15

0
645

W związku z epidemią koronawirusa, wiele instytucji państwowych jak również prywatnych ogranicza lub całkowicie rezygnuje kontaktu ze swoimi klientami. Nowe zasady kontaktu z klientami wprowadził dzierzgoński Bank Spółdzielczy. Klienci wpuszczani są po 4 osoby do kas w celu dokonania płatności rachunków bądź pobrania środków.

Każda osobą chcąca wejść do placówki jest dezynfekowana, pracownik banku daje środek do dezynfekcji, po czym klient przed wejściem musi obmyć dłonie detergentem, po tym zabiegu dopiero może wejść na teren placówki. W tym momencie warto dodać że dzierzgoński bank jest zrazie jedyna placówką w naszym mieście, która wprowadziła taki sposób dbania o prawidłową dezynfekcję.

Od poniedziałku nowe godziny pracy…

Zarząd centrali Spółdzielczej Grupy Bankowej do której należy Bank Spółdzielczy w Dzierzgoniu, w porozumieniu z Komisją Nadzoru Bankowego zalecił wprowadzenie nowych godzin pracy dla placówek. I tak od poniedziałku dzierzgoński bank pracować będzie w godzinach od 9.00 do 15.00.

Kolejną istotną informacją dla klientów, jest sposób w jaki można załatwić sprawy związane z administracją bądź działem kredytów. Każdy klient który musi załatwić w banku sprawy formalne, musi w tym celu umówić się na spotkanie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

DODAJ KOMENTARZ:

avatar